9 300 000 Kč

Číslo položky: 14181

Ilustrace
černobílá litografie, 25 x 18, 5 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozeny, zaskleno, pasparta, signováno tužkou PD, 12/20, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2021  19:40:00
Číslo položky: 14170

Nečitelně signováno

Koňské spřežení
olej na plátně, 13 x 18 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno nečitelně LD, 1. pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2021  19:45:00
Číslo položky: 14168
Poslední dražitel: 13634

Monogram M. K. (Molnár Karel)

Koně
olej na sololitu, 32, 5 x 41 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno monogramem PD, 2. pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14162
Poslední dražitel: 13629

Bukáček František (1910 - ?)

Macešky
olej na plátně, 24 x 28 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14149
Poslední dražitel: 13629

Zasněžené chalupy
olej plátno na kartonu, 31 x 41 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD, datováno 1951, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 3 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2021  19:50:00
Číslo položky: 14152
Poslední dražitel: 13622

olej na kartonu, 41 x 55 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14140
Poslední dražitel: 13614

Nemastil Zdeněk (1879 - 1942)

Z okolí Sázavy
olej na kartonu, 39 x 50 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, datováno 1920
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14137
Poslední dražitel: 12900

Procházka František X. (1887 - 1950)

Děti na louce
olej na plátně, 63 x 78 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2021  19:55:00
Číslo položky: 14125
Poslední dražitel: 13866

Max František (1895 - 1969)

Pražský motiv
olej na kartonu, 46, 5 x 34, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nesignováno, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 3 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14123
Poslední dražitel: 13865

Max František (1895 - 1969)

Karmelická ulice v Praze
olej na kartonu, 47, 5 x 35 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 3 000 Kč
Příhoz: 100 Kč