9 300 000 Kč

Číslo položky: 14140

Nemastil Zdeněk (1879 - 1942)

Z okolí Sázavy
olej na kartonu, 39 x 50 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, datováno 1920
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2021  19:50:00
Číslo položky: 14123
Poslední dražitel: 13602

Max František (1895 - 1969)

Karmelická ulice v Praze
olej na kartonu, 47, 5 x 35 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2021  19:55:00
Číslo položky: 14137
Poslední dražitel: 12900

Procházka František X. (1887 - 1950)

Děti na louce
olej na plátně, 63 x 78 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14125
Poslední dražitel: 13603

Max František (1895 - 1969)

Pražský motiv
olej na kartonu, 46, 5 x 34, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nesignováno, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13991
Poslední dražitel: 13509

Zákoutí z Hradčan
černobílá litografie, 31, 5 x 24, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, pasparta, signováno tužkou PD, datováno 1933
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2021  20:00:00
Číslo položky: 14042
Poslední dražitel: 11804

Toman Václav (1896 - 1962)

olej na plátně, 30 x 35 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14080
Poslední dražitel: 13572

Nesignováno

Zátiší s knihou
olej na překližce, 31 x 38 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nesignováno, 1. pol. 20. století
Příhoz: 50 Kč

Číslo položky: 14063

Nesignováno

Děvčátka na houpačce
akvarel na papíře, 12 x 15 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, nesignováno, 1. pol. 20. století
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2021  20:05:00
Číslo položky: 13997
Poslední dražitel: 13513

Kostelík
olej na plátně, 30 x 40 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1934
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14062
Poslední dražitel: 13559

Nesignováno

Děvčátko s kůzletem
Příhoz: 50 Kč