9 300 000 Kč

Číslo položky: 14254
Poslední dražitel: 13226

Pohled z Podlesí na Blatiny
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 100 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 28.5.2021  00:00:00
Číslo položky: 14270
Poslední dražitel: 14572

Dvorský Bohumír (1902 - 1976)

Praha
olej na plátně, 74 x 99 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nesignováno, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 73 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2021  23:00:00
Číslo položky: 14007
Poslední dražitel: 13234

Erdelyi Vojtěch (1891 - 1955)

Horská krajina
Vyvolávací cena: 70 000 Kč
Dosažená cena: 480 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2021  22:45:00
Číslo položky: 14008
Poslední dražitel: 13522

Kremlička Rudolf (1886 - 1932)

Krajina u řeky
Vyvolávací cena: 450 000 Kč
Dosažená cena: 2 020 000 Kč
Příhoz: 10 000 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2021  22:40:00
Číslo položky: 14244
Poslední dražitel: 13032

Pařížanka
olej na kartonu, 61 x 47 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, autorský rám, signováno PD Paris, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 35 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 14269
Poslední dražitel: 14674

Dvorský Bohumír (1902 - 1976)

olej na plátně, 33 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 38 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 14089
Poslední dražitel: 13578

Do šera padl růžový stín
Vyvolávací cena: 45 000 Kč
Dosažená cena: 345 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2021  22:35:00
Číslo položky: 14143
Poslední dražitel: 13616

Vašíček Vladimír (1919 - 2003)

Původní cíle
olej na plátně, 146 x 116 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1988, vystaveno roku 1989 v Hodoníně a v Senici nad Myjavou, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 29 500 Kč
Dosažená cena: 51 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 14248
Poslední dražitel: 13690

Vyvolávací cena: 35 000 Kč
Dosažená cena: 89 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2021  22:30:00
Číslo položky: 14006
Poslední dražitel: 14631

Erdelyi Vojtěch (1891 - 1955)

Dívčí akty
Vyvolávací cena: 180 000 Kč
Dosažená cena: 1 030 000 Kč
Příhoz: 10 000 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2021  22:20:00