Probíhá příjem předmětů do AUKCE ZÁŘÍ 2021.

9 300 000 Kč

PŘIJÍMÁME PŘEDMĚTY DO AUKCE ZÁŘÍ 2021

Číslo položky: 13882
Poslední dražitel: 13433

Nesignováno

Romantická krajina s rybáři
olej na dřevě, 16 x 19, 5 cm, nerámováno, mírně poškozeno, nesignováno, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 3 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 11.3.2021  20:55:00
Číslo položky: 13933
Poslední dražitel: 13440

Saudek Kája (1935 - 2015)

Sfinga
tisk na plechu, 47 36, 5 cm, nerámováno, volně loženo, závěsný otvor v plechu, mírně poškozeno, signováno UP
Vyvolávací cena: 1 250 Kč
Dosažená cena: 3 850 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13940
Poslední dražitel: 11865

Nečitelně signováno

Na mýtině
olej na plátně, 56 x 75 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno nečitelně PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 3 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13815
Poslední dražitel: 14424

Nesignováno

olej na kartonu, 15, 5 x 26, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, neodborně restaurováno, nesignováno, 2. pol. 19. století, přiložen odborný posudek
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 6 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 11.3.2021  20:50:00
Číslo položky: 13935
Poslední dražitel: 13890

Nečitelně signováno

Na břehu řeky
olej na kartonu, 50, 5 x 66 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno nečitelně PD, datováno, datováno 1943
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 5 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13948
Poslední dražitel: 14532

Šarlatán
serigrafie, 33 x 21 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, signováno tužkou PD, datováno 2002
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 16 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 13978
Poslední dražitel: 14539

Pohled na Haškovu Lipnici
kombinovaná technika na kartonu, 50 x 66 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 15 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 13814
Poslední dražitel: 13660

Liesler Josef (1912 - 2005)

Štíři a můry
barevná litografie, 36, 5 x 47 cm, rámováno, zaskleno, prasklé sklo, pasparta, signováno tužkou PD, 27/135, datováno 1986
Vyvolávací cena: 1 600 Kč
Dosažená cena: 5 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 11.3.2021  20:45:00
Číslo položky: 13975
Poslední dražitel: 14555

Jaroněk Bohumír (1866 - 1933)

kombinovaná technika na papíře, 20 x 17 cm, rámováno, rám poškozen, papír mírně poškozen, zaskleno, pasparta, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 19 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 13976
Poslední dražitel: 13584

Jaroněk Bohumír (1866 - 1933)

V přístavu
kombinovaná technika na kartonu, 46 x 58 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, zaskleno, pasparta, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 15 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

do AUKCE ZÁŘÍ 2021.