9 300 000 Kč

Číslo položky: 13961
Poslední dražitel: 13488

Zasněžená ulice
olej na plátně, 31, 5 x 46 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD, 1. třetina 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 16 000 Kč
Dosažená cena: 33 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 10.3.2021  20:55:00
Číslo položky: 13881
Poslední dražitel: 13432

Nesignováno

Romantická krajina s chatrčí
olej na dřevě, 13, 5 x 16, 5 cm, nerámováno, poškozeno, původně restaurováno, nesignováno, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 3 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.3.2021  20:50:00
Číslo položky: 13819
Poslední dražitel: 13650

Kunc Jaromír (1900 - 1971)

Mladé Břiště
olej na kartonu, 26 x 35, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1933, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 4 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.3.2021  20:45:00
Číslo položky: 13907
Poslední dražitel: 13870

Franke B.

Rozkvetlá louka
olej na plátně, 46 x 46 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Dosažená cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13812
Poslední dražitel: 13384

Kolář Jiří (1914 - 2002)

Z cyklu Pocta Boženě Němcové
fotokoláž, barevný ofset, 24 x 17, 5 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, signováno na zadní straně, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.3.2021  20:40:00
Číslo položky: 13810
Poslední dražitel: 14449

Kolář Jiří (1914 - 2002)

Z cyklu Pocta Boženě Němcové
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.3.2021  20:35:00
Číslo položky: 13811
Poslední dražitel: 13383

Kolář Jiří (1914 - 2002)

Z cyklu Pocta Boženě Němcové
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13896
Poslední dražitel: 11424

Knížek Emanuel (1889 - ?)

Benátky
olej na kartonu, 56 x 35, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13939
Poslední dražitel: 14537

Feikl Stanislav (1883 - 1933)

Kostelík
olej na kartonu, 26, 5 x 35, 5 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 4 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13951
Poslední dražitel: 12806

Komárek Vladimír (1928 - 2002)

Ptáci
černobílá litografie, 50 x 30 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, pasparta, signováno tužkou UD, 2. pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč