Probíhá příjem předmětů do AUKCE ZÁŘÍ 2021.

9 300 000 Kč

PŘIJÍMÁME PŘEDMĚTY DO AUKCE ZÁŘÍ 2021

Číslo položky: 13956
Poslední dražitel: 14364

Turek Václav (1924 - 1988)

olej na sololitu, 50 x 70 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1977, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 17 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 10.3.2021  21:05:00
Číslo položky: 13852
Poslední dražitel: 14478

Klečící dívka
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Dosažená cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.3.2021  21:00:00
Číslo položky: 13906
Poslední dražitel: 13450

Nesignováno

olej na plátně, 64 x 47, 5 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, malba zkrakelována, nesignováno, 2. pol. 19. století
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13971
Poslední dražitel: 13495

Nesignováno

Čáslav
olej na kartonu, 35, 5 x 58 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nesignováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13824
Poslední dražitel: 12368

Schwaiger Hanuš (1854 - 1912)

Rybářova žena
olej na překližce, 28 x 11, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, signováno PH, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 5 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.3.2021  20:55:00
Číslo položky: 13854
Poslední dražitel: 12156

Ilustrace do humoristického časopisu
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13925
Poslední dražitel: 13613

Diviš P.

Na řece
kombinovaná technika na kartonu, 31 x 44 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, zaskleno, pasparta, signováno PD, datováno 1959
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 3 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13936
Poslední dražitel: 13471

Stehlík Jindřich (1905 - 1991)

Zruč nad Sázavou
olej na kartonu, 35 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13946
Poslední dražitel: 14530

Ilustrace
serigrafie, 25, 5 x 33, 5 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, signováno tužkou UD, datováno 2001
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 7 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13953
Poslední dražitel: 11464

Toyen (Marie Čermínová, 1902 - 1980)

sítotisk, 13, 5 x 9 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, signováno tužkou UD, datováno 1971
Příhoz: 100 Kč

do AUKCE ZÁŘÍ 2021.