9 300 000 Kč

Číslo položky: 13949
Poslední dražitel: 10870

Hudeček František (1909 - 1990)

Postava
suchá jehla, 16 x 11, 5 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, signováno tužkou PD, 6/30, datováno 1944
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 10 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 11.3.2021  21:25:00
Číslo položky: 13954
Poslední dražitel: 13469

Toyen (Marie Čermínová, 1902 - 1980)

Ženský akt
sítotisk, 13 x 8, 5 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, signováno tužkou UD, datováno 1976
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 5 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 11.3.2021  21:20:00
Číslo položky: 13817
Poslední dražitel: 13387

Nečitelně signováno

olej na plátně, 39 x 46, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PH (Paris), 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 20 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 11.3.2021  21:15:00
Číslo položky: 13918
Poslední dražitel: 14471

Hron Josef (1915 - 2006)

Malířské zátiší
olej na plátně, 70 x 80 cm, rámováno, malba mírně poškozena, signováno UD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 8 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13835
Poslední dražitel: 13850

Multrus Josef (1898 - 1957)

olej na plátně, 65 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 14 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 11.3.2021  21:10:00
Číslo položky: 13869
Poslední dražitel: 13230

Nesignováno

Portrét starce
olej na plátně, 31 x 22 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, místy odpadá, krakeláž, nesignováno
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 6 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 11.3.2021  21:05:00
Číslo položky: 13920
Poslední dražitel: 13734

Rolín Viktor (1887 - 1942)

Krajina v podvečer
olej na překližce, 40 x 50 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, malba zkrakelována, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 6 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13967
Poslední dražitel: 13492

Monogram

Zámek nad řekou
olej na plátně, 34 x 42 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, mírná krakeláž, signováno monogramem LD, datováno 1868
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 10 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 13871
Poslední dražitel: 13425

Nesignováno

Noční město
olej na kartonu, 72 x 60 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, nesignováno, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Dosažená cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 11.3.2021  21:00:00
Číslo položky: 13818
Poslední dražitel: 13650

Kunc Jaromír (1900 - 1971)

olej na kartonu, 33 x 48 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 5 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 11.3.2021  20:55:00