Malířské zátiší olej na plátně, 70 x 80 cm, rámováno, malba mírně poškozena, signováno UD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Kytice ve váze olej na plátně, 65 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Krajina v podvečer olej na překližce, 40 x 50 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, malba zkrakelována, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Předjaří olej na kartonu, 33 x 48 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen