Zátiší s bonbóny olej na plátně, 30, 5 x 38 cm, nerámováno, vypínací rám, malba mírně poškozena, rentoaláž, nesignováno, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Portrét ženy olej na plátně - výřez, 64 x 48 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba a plátno poškozeny, plátno vybouleno, nesignováno, 2. pol. 19. století
Venkovský motiv olej na plátně, 75 x 100 cm, rámováno, rám, plátno a malba poškozeny, signováno LD, datováno 1915, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Liščata olej plátno na kartonu, 20 x 28, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1918, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Zimní krajina olej na kartonu, 25 x 35 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno tužkou PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen