9 300 000 Kč

Číslo položky: 13850
Poslední dražitel: 11972

Zátiší s bonbóny
olej na plátně, 30, 5 x 38 cm, nerámováno, vypínací rám, malba mírně poškozena, rentoaláž, nesignováno, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.3.2021  21:20:00
Číslo položky: 13968
Poslední dražitel: 13494

Barták

Čáslav
olej na plátně, 38 x 53 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13922
Poslední dražitel: 11276

Malínský Jaroslav (1897 - 1978)

Zátiší s bažantem
olej na plátně, 42, 5 x 79 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, datováno 1942, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 3 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.3.2021  21:15:00
Číslo položky: 13928
Poslední dražitel: 12791

Toyen (Marie Čermínová, 1902 - 1980)

Listy
barevná litografie, 24, 5 x 16, 5 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, papír mírně poškozen, signováno tužkou PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 3 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13955
Poslední dražitel: 13311

Krčil Josef (1906 - 1985)

Kaplička v Roztěži
olej na plátně, 42 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1935
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 6 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13837
Poslední dražitel: 13551

Monogram L. V. (Ludvík Vacátko)

Koně
olej plátno na kartonu, 34 x 46 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno monogramem PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 7 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.3.2021  21:10:00
Číslo položky: 13924
Poslední dražitel: 12205

Nesignováno

Portrét ženy
olej na plátně - výřez, 64 x 48 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba a plátno poškozeny, plátno vybouleno, nesignováno, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13944
Poslední dražitel: 14479

olej na plátně, 75 x 100 cm, rámováno, rám, plátno a malba poškozeny, signováno LD, datováno 1915, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 19 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 13809
Poslední dražitel: 13027

Liščata
olej plátno na kartonu, 20 x 28, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1918, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 16 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 10.3.2021  21:05:00
Číslo položky: 13885
Poslední dražitel: 14447

olej na kartonu, 25 x 35 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno tužkou PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Dosažená cena: 5 100 Kč
Příhoz: 100 Kč