Klečící dívka suchá jehla, 15 x 11, 5 cm, volně loženo, papír mírně poškozen, signováno tužkou PD, 1. pol. 20. století, na zadní straně razítko z umělecké pozůstalosti Otakara Mrkvičky, kresba pochází přímo z pozůs...
Ilustrace do humoristického časopisu tuš - tužka na papíře, 34, 5 x 22 cm, volně loženo, papír a kresba poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, na přední straně razítko z umělecké pozůstalosti Otakara Mrkvičky, kresba pochází přímo...