9 300 000 Kč

Číslo položky: 13917
Poslední dražitel: 12432

Nesignováno (Boháček Karel)

Jaro
olej na překližce, 27 x 70 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, nesignováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 28 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 12.3.2021  00:05:00
Číslo položky: 13916
Poslední dražitel: 12432

Boháček Karel (1886 - 1928)

U studánky
pastel na kartonu, 48 x 56 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno tužkou PD, datováno 1925
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 9 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 11.3.2021  23:10:00
Číslo položky: 13943
Poslední dražitel: 13190

Erdelyi Vojtěch (1891 - 1955)

olej na plátně, 87 x 70 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, datováno 1920, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 150 000 Kč
Dosažená cena: 270 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 11.3.2021  22:40:00
Číslo položky: 13878
Poslední dražitel: 14497

Skramlík Jan (1860 - 1936)

Mladý malíř
olej na plátně, 60 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, na zadní straně razítko z výstavy z roku 1943, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 41 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 11.3.2021  22:35:00
Číslo položky: 13910
Poslední dražitel: 13698

Bürkel Heinrich (1802 - 1869)

Zimní motiv
olej na plátně, 29, 5 x 40, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena a zkrakelována, signováno LD, 2. pol. 19. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 20 000 Kč
Dosažená cena: 97 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 11.3.2021  22:30:00
Číslo položky: 13860
Poslední dražitel: 14497

Körber Adolf (1887 - 1967)

Jaro na venkově
olej na plátně, 80 x 100 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1920, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 59 500 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 11.3.2021  22:25:00
Číslo položky: 13888
Poslední dražitel: 13888

Květinové zátiší
olej na kartonu, 65 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 53 100 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 13974
Poslední dražitel: 12525

Istler Josef (1919 - 2000)

Hlava
kombinovaná technika, 69 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, v místě úchytu malba poškozena, signováno PD, datováno 1970, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 16 000 Kč
Dosažená cena: 126 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Číslo položky: 13865
Poslední dražitel: 13571

Monogram V. B.

Chlapec
olej na plátně, 39 x 29 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, malba zkrakelována, rentoaláž, signováno monogramem PD, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 11 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 11.3.2021  22:20:00
Číslo položky: 13870
Poslední dražitel: 14366

Nečitelně signováno (Jan Bauch ?)

kombinované technika na papíře, 49 x 45 cm, rámováno, rám poškozen, papír mírně poškozen, zaskleno, pasparta, signováno nečitelně tužkou PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 24 000 Kč
Příhoz: 500 Kč