9 300 000 Kč

Číslo položky: 13872
Poslední dražitel: 14502

Kerhart Oldřich (1895 - 1947)

Práce na poli
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 32 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 11.3.2021  22:00:00
Číslo položky: 13887
Poslední dražitel: 13819

olej na kartonu, 54 x 70 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 126 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Číslo položky: 13839
Poslední dražitel: 13553

Langer Karel (1878 - 1947)

Rozbouřené moře
olej na lepence, 36 x 40, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 23 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 11.3.2021  21:55:00
Číslo položky: 13849
Poslední dražitel: 14109

Praha
olej na plátně, 44, 5 x 60 cm, nerámováno, vypínací rám, malba mírně poškozena, rentoaláž, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13867
Poslední dražitel: 11983

Kirnig Alois (1840 - 1911)

Lesní potok
olej na kartonu, 31 x 23 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1899, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 30 100 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 13874
Poslední dražitel: 14430

Tání na žďáreckém potoce
olej na plátně, 65 x 80 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, na zadní straně razítko z výstavy, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Dosažená cena: 58 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 13886
Poslední dražitel: 13067

olej na kartonu, 50 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 100 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Číslo položky: 13919
Poslední dražitel: 12352

olej na kartonu, 52 x 68 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 16 000 Kč
Dosažená cena: 56 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 13822
Poslední dražitel: 14393

Dívky v interiéru
olej na plátně, 80 x 62 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 170 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 11.3.2021  21:50:00
Číslo položky: 13876
Poslední dražitel: 14431

Nejedlý Otakar (1883 - 1957)

Před bouří
olej na plátně, 50 x 70 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 65 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč