9 300 000 Kč

Číslo položky: 13894
Poslední dražitel: 13442

Ditz

Zátiší s ovocem
olej na kartonu, 25 x 35 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Dosažená cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.3.2021  20:30:00
Číslo položky: 13891
Poslední dražitel: 13439

Uher Karel (1891 - ?)

olej na plátně, 51 x 66 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1944
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.3.2021  20:25:00
Číslo položky: 13833
Poslední dražitel: 13549

Urban Bohumil Stanislav (1903 - 1997)

olej na překližce, 26 x 34 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, překližka mírně popraskaná, signováno PD, 2. pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.3.2021  20:20:00
Číslo položky: 13938
Poslední dražitel: 14537

Feikl Stanislav (1883 - 1933)

Starý statek
olej na kartonu, 25 x 35 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 3 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13832
Poslední dražitel: 14387

Bauch Jan (1898 - 1995)

Ježíš
barevná litografie, 48 x 32 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, pasparta, signováno tužkou PD, datováno 1943
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.3.2021  20:15:00
Číslo položky: 13861
Poslední dražitel: 13418

Juhas Knotek Václav (1891 - 1954)

olej na plátně, 66 x 89 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, datováno 1930
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13868
Poslední dražitel: 13574

Nesignováno

olej na plátně, 50 x 76 cm, nerámováno, volně loženo, bez vypínacího rámu, malba poškozena, místy odpadlá, rentoaláž, nesignováno, 1. pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13934
Poslední dražitel: 12795

Spáčil (Žeranovský) Jan (1892 - 1982)

Staroměstské náměstí
olej na kartonu, 50 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 3 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13941
Poslední dražitel: 13624

Nečitelně signováno

Slavnost
olej na plátně, 69 x 106 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, rentoaláž, signováno nečitelně LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 3 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13827
Poslední dražitel: 12719

Zikmund František (1893 - 1955)

Zátiší s ovocem
olej na plátně, 34, 5 x 50, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.3.2021  20:00:00