Probíhá příjem předmětů do AUKCE ZÁŘÍ 2021.

9 300 000 Kč

PŘIJÍMÁME PŘEDMĚTY DO AUKCE ZÁŘÍ 2021

Číslo položky: 13858
Poslední dražitel: 13691

Šafařík Jaroslav (1888 - 1947)

Na trhu
akvarel - tužka na papíře, 28, 5 x 38, 5 cm, rámováno, rám a papír poškozeny, papír vyboulen, zaskleno, prasklé sklo, pasparta, signováno tužkou PD, datováno 1945
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 3 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 11.3.2021  20:20:00
Číslo položky: 13859
Poslední dražitel: 14438

Charvát František (1885 - ?)

olej na plátně, 55 x 70 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Dosažená cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 11.3.2021  20:15:00
Číslo položky: 13866
Poslední dražitel: 12804

Nesignováno

olej na překližce, 14, 5 x 24 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nesignováno, 1. pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13879
Poslední dražitel: 13431

Nesignováno

Romantická krajina s hradem a figurální stafáží
olej na dřevě, 19 x 12 cm, nerámováno, mírně poškozeno, nesignováno, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 7 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13825
Poslední dražitel: 13393

Černovický J. M. (1906 - 1991)

Arabská dívka
olej na plátně, 75 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 11.3.2021  20:10:00
Číslo položky: 13942
Poslední dražitel: 14540

Vacátko Ludvík (1873 - 1956)

akvarel-tužka na papíře, 27 x 39 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozeny, signováno tužkou PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 6 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 11.3.2021  20:05:00
Číslo položky: 13806
Poslední dražitel: 14079

Emler František (1912 - 1992)

Motiv z Vysočiny
malba na papíře, 33 x 95 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, papír mírně vyboulen, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 600 Kč
Dosažená cena: 25 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 11.3.2021  20:00:00
Číslo položky: 13855
Poslední dražitel: 14480

Kresba k románu V. Donáta - Jen krok do nebe
Vyvolávací cena: 3 800 Kč
Dosažená cena: 15 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 10.3.2021  23:45:00
Číslo položky: 13969
Poslední dražitel: 12469

Nesignováno

olej na plátně, 43, 5 x 32, 5 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, krakeláž, nesignováno, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 10 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 10.3.2021  23:05:00
Číslo položky: 13915
Poslední dražitel: 14529

Boháček Karel (1886 - 1928)

Rodina
olej na kartonu, 26 x 30 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno tužkou PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.3.2021  22:40:00

do AUKCE ZÁŘÍ 2021.