9 300 000 Kč

Číslo položky: 13828
Poslední dražitel: 13749

Motiv z Prahy
olej na plátně, 30, 5 x 40, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 37 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 10.3.2021  22:35:00
Číslo položky: 13947
Poslední dražitel: 14544

Ilustrace
serigrafie, 21, 5 x 15 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, signováno tužkou UD, datováno 2001
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 8 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13845
Poslední dražitel: 14315

Nesignováno

Útěk
tuš na papíře, 26, 5 x 35 cm, volně loženo, papír mírně poškozen, nesignováno, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 5 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.3.2021  22:30:00
Číslo položky: 13840
Poslední dražitel: 12421

Starý mlýn
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 25 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 10.3.2021  22:25:00
Číslo položky: 13875
Poslední dražitel: 11989

Březový háj
olej na kartonu, 36 x 51 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 25 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 10.3.2021  22:20:00
Číslo položky: 13823
Poslední dražitel: 13989

olej na plátně, 55 x 37 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 16 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 10.3.2021  22:00:00
Číslo položky: 13864
Poslední dražitel: 13571

Nečitelně signováno (Fr. Dvořák ?)

olej na plátně, 30 x 60 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, rentoaláž, signováno tužkou nečitelně PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 6 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13909
Poslední dražitel: 14526

Kanyza Jan (* 1947)

Poslední dopis Cassanovi II.
kombinovaná technika na plátně, 70 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1992, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 000 Kč
Dosažená cena: 35 200 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 13977
Poslední dražitel: 12241

Nečitelně signováno

Salón krásy
olej na plátně, 63 x 87 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, signováno nečitelně LD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 3 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13929
Poslední dražitel: 13740

Svážení sena
olej na plátně, 89 x 89 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, malba silně zkrakelována, místy odpadá, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 14 900 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 10.3.2021  21:55:00