Venkovský motiv olej na sololitu, 50 x 69 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1976, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Konvolut 7 ks kreseb a litografií konvolut 7 ks kreseb a litografií, rozměry od 21 x 14 cm až 22 x 28 cm, rámováno, zaskleno, mírně poškozeno, signováno tužkou, 2. pol. 20. století