9 300 000 Kč

Číslo položky: 13838
Poslední dražitel: 14150

Maran S. G. (1886 - 1983)

olej na kartonu, 50 x 66, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 5 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 11.3.2021  20:40:00
Číslo položky: 13895
Poslední dražitel: 13442

Monogram R. I.

Starožitná klec
koláž - kombinovaná technika na papíře, 28 x 22 cm, rámováno, rám poškozen, papír mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno monogramem PD, datováno 1986
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Dosažená cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13932
Poslední dražitel: 13742

Saudek Kája (1935 - 2015)

Sfinga a Red dog
tisk na plechu, 47 x 36, 5 cm, nerámováno, volně loženo, závěsný otvor v plechu, mírně poškozeno, signováno UP
Vyvolávací cena: 1 250 Kč
Dosažená cena: 4 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13893
Poslední dražitel: 13492

Gabriel Karel (1891 - 1963)

Vltava u Karlova mostu
olej na plátně, 39, 5 x 53 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 6 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 11.3.2021  20:35:00
Číslo položky: 13931
Poslední dražitel: 13741

Saudek Kája (1935 - 2015)

Red dog
tisk na plechu, 47 x 36, 5 cm, nerámováno, volně loženo, závěsný otvor v plechu, mírně poškozeno, signováno PD
Vyvolávací cena: 1 250 Kč
Dosažená cena: 4 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13945
Poslední dražitel: 13860

Zasněná
lept, suchá jehla, 12, 5 x 10, 5 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, signováno tužkou s věnováním UD, datováno 2003
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 8 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13957
Poslední dražitel: 13485

Turek Václav (1924 - 1988)

olej na sololitu, 50 x 69 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1976, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 11 100 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 13834
Poslední dražitel: 13400

Maran S. G. (1886 - 1983)

Čertovka
olej na kartonu, 40 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 11.3.2021  20:30:00
Číslo položky: 13930
Poslední dražitel: 11722

Saudek Kája (1935 - 2015)

Letka
Vyvolávací cena: 1 250 Kč
Dosažená cena: 4 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13883
Poslední dražitel: 13434

Berková Dagmar (1922 - 2002)

Konvolut 7 ks kreseb a litografií
konvolut 7 ks kreseb a litografií, rozměry od 21 x 14 cm až 22 x 28 cm, rámováno, zaskleno, mírně poškozeno, signováno tužkou, 2. pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 11.3.2021  20:25:00