9 300 000 Kč

Číslo položky: 13965
Poslední dražitel: 13911

Kirnig Alois (1840 - 1911)

Pohled na zříceninu
olej na plátně, 74 x 100 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, mírně zkřížený rám, signováno PD, datováno 1863, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Dosažená cena: 210 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 11.3.2021  22:20:00
Číslo položky: 13923
Poslední dražitel: 13336

Růžový den
olej na plátně, 70 x 90 cm, rámováno, rám, malba a plátno mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Dosažená cena: 79 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 11.3.2021  22:15:00
Číslo položky: 13979
Poslední dražitel: 13215

Kocka Andrej (1911 - 1987)

olej na plátně, 61 x 75 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, krakeláž, signováno PD, datováno 1941, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 20 000 Kč
Dosažená cena: 72 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 13803
Poslední dražitel: 14319

Vysoká škola I
suchá jehla, 20 x 20 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozeny, pasparta, zaskleno, signováno tužkou LD, datováno 1943
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 28 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 11.3.2021  22:10:00
Číslo položky: 13807
Poslední dražitel: 13530

Kirnig Alois (1840 - 1911)

Přímořská krajina v okolí Via Appia
olej na plátně, 58 x 85 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba a plátno poškozeny, restaurováno, signováno PD, datováno 1888, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Dosažená cena: 120 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Číslo položky: 13890
Poslední dražitel: 11664

Tetřívci
olej na kartonu, 50 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1940, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 37 100 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 13898
Poslední dražitel: 12942

Předjaří - Pohled z Podlesí ke Křižánkám
Vyvolávací cena: 19 000 Kč
Dosažená cena: 137 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Číslo položky: 13899
Poslední dražitel: 14333

Řeka Svratka pod Červeným mlýnem
olej na plátně, 29, 5 x 39, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba v perfektním stavu, signováno PD, datováno 1959, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 19 000 Kč
Dosažená cena: 63 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 13911
Poslední dražitel: 12798

Podzimní stmívání
olej na kartonu, 21 x 29 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 18 000 Kč
Dosažená cena: 37 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 11.3.2021  22:05:00
Číslo položky: 13829
Poslední dražitel: 13546

Lebeda

olej na dřevě, 18 x 25, 5 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno do malby LD, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 18 000 Kč
Dosažená cena: 22 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 11.3.2021  22:00:00