Probíhá příjem předmětů do AUKCE ZÁŘÍ 2021.

9 300 000 Kč

PŘIJÍMÁME PŘEDMĚTY DO AUKCE ZÁŘÍ 2021

Číslo položky: 13830
Poslední dražitel: 13976

Mulatka
olej na plátně, 80 x 64 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 32 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 11.3.2021  21:45:00
Číslo položky: 13847
Poslední dražitel: 13558

Podzimní kytice
olej na plátně, 70 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Dosažená cena: 4 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13857
Poslední dražitel: 13046

olej na kartonu, 24 x 24 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, datováno 1912, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 28 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 13908
Poslední dražitel: 12980

Šíma Josef (1859 - 1929)

Paříž
lept na papíře, 44 x 34 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozeny, zaskleno, pasparta, signováno tužkou PD, 228/300, datováno 1947
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Dosažená cena: 37 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 13962
Poslední dražitel: 11179

Sion Zbyšek (*1938)

Hanbou se propadnout
kombinovaná technika na plátně, 88 x 62 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, plátno mírně promáčknuto, signováno PD, datováno 1967, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 18 000 Kč
Dosažená cena: 420 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Číslo položky: 13973
Poslední dražitel: 13497

Monogram

Český Krumlov
olej na plátně, 58 x 79 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, krakeláž, signováno monogramem LD, datováno 1889
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 8 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13836
Poslední dražitel: 12746

Draní peří
akvarel na papíře, 60 x 43, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zaskleno, pasparta, signováno LD, datováno 1922
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 27 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 11.3.2021  21:40:00
Číslo položky: 13844
Poslední dražitel: 12732

Nesignováno

Případ s klaksonem
tuš - koláž na papíře, 19, 5 x 37, 5 cm, volně loženo, papír mírně poškozen, nesignováno, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13884
Poslední dražitel: 14473

Hofbauer Arnošt (1869 - 1944)

Na Lužnici
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 32 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 13927
Poslední dražitel: 13915

Malý Jan (1898 - 1954)

olej na kartonu, 51 x 66, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 56 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

do AUKCE ZÁŘÍ 2021.