Mulatka olej na plátně, 80 x 64 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Podzimní kytice olej na plátně, 70 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Zimní nálada olej na kartonu, 24 x 24 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, datováno 1912, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Hanbou se propadnout kombinovaná technika na plátně, 88 x 62 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, plátno mírně promáčknuto, signováno PD, datováno 1967, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Na Lužnici olej na kartonu, 32 x 40 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, na zadní straně razítka z výstavy v Mánesu z roku 1935 a 1944, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla...
Venkovský motiv olej na kartonu, 51 x 66, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen