9 300 000 Kč

Číslo položky: 13841
Poslední dražitel: 12729

Nesignováno

"A tyhle mám na turecký med!"
tuš na papíře, 30 x 40 cm, volně loženo, papír mírně poškozen, nesignováno, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 3 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.3.2021  21:45:00
Číslo položky: 13877
Poslední dražitel: 14431

Vacátko Ludvík (1873 - 1956)

Akty
olej na překližce, 63 x 51 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 25 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 13964
Poslední dražitel: 14291

Fischer Vilhelm

Pražské zákoutí
olej na plátně, 60 x 49 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1928
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 4 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13970
Poslední dražitel: 13495

Hölperl Anton (1820 - 1888)

Portrét ženy
olej na plátně, 48 x 41 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD, datováno nečitelně, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13805
Poslední dražitel: 14451

Před bouří
olej na plátně, 35 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1937, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 23 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 10.3.2021  21:40:00
Číslo položky: 13821
Poslední dražitel: 14392

Končistá ve Vysokých Tatrách
olej na plátně, 80 x 113 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 26 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 13843
Poslední dražitel: 12731

Nesignováno

"Tak se asi půjde domů pěšky!"
tuš na papíře, 29, 5 x 40 cm, volně loženo, papír mírně poškozen, nesignováno, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 3 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13889
Poslední dražitel: 13948

olej na kartonu, 51 x 70 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 19 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 13926
Poslední dražitel: 13464

Nesignováno

Portrét staré ženy
olej na kartonu, 42 x 32 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, malba v minulosti ošetřena pravděpodobně syntetickým lakem, nesignováno, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 111 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Číslo položky: 13950
Poslední dražitel: 13694

Neprakta Winter Jiří (1924 - 2011)

Humoristická ilustrace
kombinovaná technika na papíře, 24 x 18 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, papír mírně poškozen, signováno UD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 14 000 Kč
Příhoz: 500 Kč