9 300 000 Kč

Číslo položky: 13958
Poslední dražitel: 13472

Nesignováno

olej na kartonu, 24 x 18 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nesignováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 13 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 11.3.2021  21:40:00
Číslo položky: 13980
Poslední dražitel: 12221

Trnka Jiří (1940 - 2002)

Tanec
olej na sololitu, 65 x 50 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD, datováno 1982, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 155 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Číslo položky: 13808
Poslední dražitel: 14463

Bergen Claus (1885 - 1964)

Německá ponorka a plachetnice
kombinovaná technika na papíře, 78 x 104 cm, rámováno, zaskleno, rám a malba mírně poškozeny, zvlněný papír, bez krycího kartonu, datováno 1915
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 31 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 11.3.2021  21:35:00
Číslo položky: 13831
Poslední dražitel: 13042

Engelmüller Ferdinand (1867 - 1924)

Břízy
pastel na papíře, 46 x 53 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1914, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 44 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 11.3.2021  21:30:00
Číslo položky: 13959
Poslední dražitel: 13637

Gabriel H. M. (XIX - XX)

Květinový trh v Holandsku
olej na plátně, 65 x 92 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, na zadní straně plátna záplaty, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 5 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13804
Poslední dražitel: 13379

olej na překližce, 28, 5 x 36, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 36 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 11.3.2021  21:25:00
Číslo položky: 13820
Poslední dražitel: 13475

Trnka Jiří (1940 - 2002)

Tři balónky
olej na sololitu, 65 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1983, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 140 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Číslo položky: 13826
Poslední dražitel: 13998

Husáriková Jindra (1931 - 2016)

Očekávání
olej na kartonu, 45 x 28, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1995, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 20 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 13897
Poslední dražitel: 13519

Dvořák Bohuslav (1867 - 1951)

olej plátno na kartonu, 24 x 31 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 15 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 13912
Poslední dražitel: 13530

Nečitelně signováno

olej na překližce, 50 x 60 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno nečitelně PD, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 4 200 Kč
Příhoz: 100 Kč