9 300 000 Kč

Číslo položky: 13913
Poslední dražitel: 14444

Bauch Jan (1898 - 1995)

kombinovaná technika na papíře, 55 x 35 cm, rámováno, rám mírně poškozen, papír poškozen, zvlněn, signováno PD, datováno 1966
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 5 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.3.2021  21:35:00
Číslo položky: 13952
Poslední dražitel: 12598

Slavíček Jan (1900 - 1970)

Zátiší s langustou
kombinovaná technika na kartonu, 46 x 61 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 600 Kč
Dosažená cena: 6 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13816
Poslední dražitel: 14453

Na salaši
olej na kartonu, 16, 5 x 21, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 7 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.3.2021  21:30:00
Číslo položky: 13848
Poslední dražitel: 11971

Zátiší s pomeranči
olej na plátně, 38, 5 x 51, 5 cm, nerámováno, vypínací rám, malba mírně poškozena, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13921
Poslední dražitel: 13880

olej na kartonu, 40 x 29, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, karton mírně vyboulen, datováno 1920, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 20 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 13966
Poslední dražitel: 13492

Nesignováno

Venkovské sídlo
olej na plátně, 38 x 47 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nesignováno, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13880
Poslední dražitel: 13432

Nesignováno

Romantická krajina s figurální stafáží
olej na dřevě, 18, 5 x 12 cm, nerámováno, mírně poškozeno, nesignováno, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 12 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 10.3.2021  21:25:00
Číslo položky: 13892
Poslední dražitel: 14483

Radost
barevná litografie, 26, 5 x 32 cm, nerámováno, volně loženo, signováno tužkou PD, 90/95, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 19 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 13972
Poslední dražitel: 13496

Daněk Camillo

olej na plátně, 43, 5 x 35 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1932
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13802
Poslední dražitel: 13527

olej na plátně, 70 x 100 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba a plátno poškozeny, malba zkrakelována, signováno PD, datováno 1939, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 10 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 10.3.2021  21:20:00