Konvolut 7 ks kreseb a litografií konvolut 7 ks kreseb a litografií, rozměry od 21 x 14 cm až 22 x 28 cm, rámováno, zaskleno, mírně poškozeno, signováno tužkou, 2. pol. 20. století
Na trhu akvarel - tužka na papíře, 28, 5 x 38, 5 cm, rámováno, rám a papír poškozeny, papír vyboulen, zaskleno, prasklé sklo, pasparta, signováno tužkou PD, datováno 1945