Probíhá příjem předmětů do březnové aukce 2021.

9 300 000 Kč

PŘIJÍMÁME PŘEDMĚTY DO AUKCE BŘEZEN 2021

Číslo položky: 13960
Poslední dražitel: 11743

Jiran Robert (* 1975)

Noční rande
olej na plátně, 70 x 50 cm, nerámováno, na vypínacím rámu, signováno LD, datováno 2019, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 3 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 11.3.2021  21:00:00
Číslo položky: 13820
Poslední dražitel: 14206

Trnka Jiří (1940 - 2002)

Tři balónky
olej na sololitu, 65 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1983, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 43 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 13871
Poslední dražitel: 13425

Nesignováno

Noční město
olej na kartonu, 72 x 60 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, nesignováno, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13897
Poslední dražitel: 13443

Dvořák Bohuslav (1867 - 1951)

olej plátno na kartonu, 24 x 31 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 12 100 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 11.3.2021  21:05:00
Číslo položky: 13967
Poslední dražitel: 13492

Monogram

Zámek nad řekou
olej na plátně, 34 x 42 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, mírná krakeláž, signováno monogramem LD, datováno 1868
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13920
Poslední dražitel: 13460

Rolín Viktor (1887 - 1942)

Krajina v podvečer
olej na překližce, 40 x 50 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, malba zkrakelována, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13803
Poslední dražitel: 13378

Vysoká škola I
suchá jehla, 20 x 20 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozeny, pasparta, zaskleno, signováno tužkou LD, datováno 1943
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Aktuální cena: 6 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13867
Poslední dražitel: 13842

Kirnig Alois (1840 - 1911)

Lesní potok
olej na kartonu, 31 x 23 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1899, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 7 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 11.3.2021  21:10:00
Číslo položky: 13835
Poslední dražitel: 13850

Multrus Josef (1898 - 1957)

olej na plátně, 65 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 14 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 13927
Poslední dražitel: 11719

Malý Jan (1898 - 1954)

olej na kartonu, 51 x 66, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Aktuální cena: 10 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

do AUKCE BŘEZEN 2021.