Letní odpoledne olej na kartonu, 50, 5 x 70 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací ceritifikát pravosti díla přiložen
Šanghaj olej na kartonu, 32 x 35, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno tužkou s přípisem PD, datováno 1920, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen