Číslo položky: 9807
Poslední dražitel: 8414

Na venkově
olej na kartonu, 51 x 71 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací ceritifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 16 000 Kč
Dosažená cena: 53 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 11.5.2017  21:30:00
Číslo položky: 9787
Poslední dražitel: 9999

olej na kartonu, 50, 5 x 70 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací ceritifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Dosažená cena: 41 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 11.5.2017  21:25:00
Číslo položky: 9789
Poslední dražitel: 10679

kvaš na papíře, 44 x 59, 5 cm, rámováno, rám poškozen, papír zvlněn, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 8 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 11.5.2017  21:15:00
Číslo položky: 9791
Poslední dražitel: 10932

Borovice
olej na kartonu, 50 x 45 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1917
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 25 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 9801
Poslední dražitel: 10687

Šanghaj
olej na kartonu, 32 x 35, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno tužkou s přípisem PD, datováno 1920, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 39 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 11.5.2017  21:10:00
Číslo položky: 9779
Poslední dražitel: 9819

Paganini V.
suchá jehla, 22 x 18, 5 cm, pasparta, zaskleno, 2 zažloutlé skvrny, signováno tužkou UD, datováno 1952
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 21 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 11.5.2017  21:05:00
Číslo položky: 9795
Poslední dražitel: 10766

Spáčil (Žeranovský) Jan (1892 - 1982)

Pohled na chrám sv. Mikuláše
olej na kartonu, 60 x 50 cm, rámováno, rám poškozen, signováno PD, datováno 1921
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 13 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 11.5.2017  20:40:00
Číslo položky: 9806
Poslední dražitel: 10013

Zasněžené chalupy
olej na kartonu, 25 x 35 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 12 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 9786
Poslední dražitel: 9999

Letní odpoledne u vody
olej na kartonu, 18, 5 x 26 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 5 900 Kč
Dosažená cena: 13 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 11.5.2017  20:35:00
Číslo položky: 9808
Poslední dražitel: 10776

Zima na venkově
olej na plátně, 51 x 70 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 32 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč