9 300 000 Kč

Číslo položky: 9681
Poslední dražitel: 10603

Břízy
olej na kartonu, 51 x 64 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Dosažená cena: 50 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 3.5.2017  21:40:00
Číslo položky: 9722
Poslední dražitel: 9164

Beneš Karel (1881 - 1941)

Rozkvetlé stromy u cesty
olej na kartonu, 49, 5 x 64, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 6 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 9706
Poslední dražitel: 10299

Tetřevi
olej na kartonu, 34,5 x 47, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba karton mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 20 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 3.5.2017  21:30:00
Číslo položky: 9711
Poslední dražitel: 10585

Nečitelný monogram

Moravské slavnosti
olej na plátně, 99 x 68 cm, nerámováno, bez vypínacího rámu, malba mírně poškozena srolováním, nečitelně signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 18 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 9710
Poslední dražitel: 9155

G. Brauner

Zátiší s kyticí a hodinami
olej na plátně, 70 x 50 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 3.5.2017  21:25:00
Číslo položky: 9709
Poslední dražitel: 10088

Motiv z Vožicka
olej na kartonu, 23, 5 x 34 cm, rámováno, malba mírně poškozena, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 10 700 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 3.5.2017  21:20:00
Číslo položky: 9714
Poslední dražitel: 10748

Ovocné zátiší
barevná litografie, 29,5 x 39, 5 cm, nerámováno, volně loženo, pasparta, mírně poškozeno, signováno PD, 21/500, datováno 1942
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 8 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 3.5.2017  21:10:00
Číslo položky: 9701
Poslední dražitel: 9792

Kodet Kristian (* 1948)

Milenci
olej na plátně, 65 x 55 cm, nerámováno, signováno PD, datováno 1995
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 9 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 3.5.2017  21:00:00
Číslo položky: 9699
Poslední dražitel: 10931

Lesní cesta
olej na kartonu, 25 x 33 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno nečitelně, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 8 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 3.5.2017  20:55:00
Číslo položky: 9702
Poslední dražitel: 10333

Eklöw E.

V interiéru
olej na plátně, 61, 5 x 83, 5 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno UD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 5 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 3.5.2017  20:50:00