Číslo položky: 9708
Poslední dražitel: 10744

Nečitelně signováno

Interiérové zátiší
olej na kartonu, 26, 5 x 20 cm, rámováno, malba mírně poškozena, nečitelně signováno PH, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 4.5.2017  20:05:00
Číslo položky: 9707
Poslední dražitel: 10621

Pukl Jaroslav (1893 - ?)

Večer nad Hradčany
olej plátno na kartonu, 37, 5 x 62 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, datováno 1930
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 4.5.2017  20:00:00
Číslo položky: 9720
Poslední dražitel: 9863

olej na kartonu, 48, 5 x 63 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 6 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 3.5.2017  22:20:00
Číslo položky: 9721
Poslední dražitel: 9163

Sklizeň obilí
olej na kartonu, 40 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 6 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 9718
Poslední dražitel: 10712

olej na plátně, 75 x 100, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1946, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 72 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 3.5.2017  22:00:00
Číslo položky: 9719
Poslední dražitel: 10630

olej plátno na kartonu, 49, 5 x 64, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 11 100 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 9717
Poslední dražitel: 9860

Galantní scéna
olej na plátně, 40 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 3.5.2017  21:45:00
Číslo položky: 9681
Poslední dražitel: 10603

Břízy
olej na kartonu, 51 x 64 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Dosažená cena: 50 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 3.5.2017  21:40:00
Číslo položky: 9722
Poslední dražitel: 9164

Beneš Karel (1881 - 1941)

Rozkvetlé stromy u cesty
olej na kartonu, 49, 5 x 64, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 6 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 9706
Poslední dražitel: 10299

Tetřevi
olej na kartonu, 34,5 x 47, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba karton mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 20 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 3.5.2017  21:30:00