9 300 000 Kč

Číslo položky: 9744
Poslední dražitel: 10646

Směšný Josef (1907 - 1990)

Praha - Karlův most
olej na plátně, 57, 5 x 80 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 13 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 9.5.2017  21:25:00
Číslo položky: 9763
Poslední dražitel: 10819

Diana na lovu
lept, 30 x 36 cm, nerámováno, volně loženo, papír místy poškozen, skvrny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 5 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 9.5.2017  21:20:00
Číslo položky: 9743
Poslední dražitel: 10646

Nejedlý Karel (1873 - 1927)

Motiv z Orlických hor
olej na kartonu, 60 x 72 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 16 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 9.5.2017  21:15:00
Číslo položky: 9434
Poslední dražitel: 10495

Nesignováno

Ilustrace
kvaš na papíře, 40, 5 x 28 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozeny, pasparta, zaskleno, nesignováno, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 9 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 9.5.2017  21:00:00
Číslo položky: 9749
Poslední dražitel: 7739

F. Maršál

Pohled na chrám sv. Víta
olej na kartonu, 71 x 83, 5 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 9.5.2017  20:50:00
Číslo položky: 9759
Poslední dražitel: 10658

Nesignováno

Chalupa u řeky
olej na dřevě, 18, 5 x 23 cm, rámováno rám poškozen, malba mírně poškozena, nesignováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 6 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 9.5.2017  20:20:00
Číslo položky: 9758
Poslední dražitel: 10753

Hradčany
akvatinta, lept na papíře, 30 x 32 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 5 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 9.5.2017  20:10:00
Číslo položky: 9757
Poslední dražitel: 10751

Zátiší z Hradčan
akvatinta, lept na papíře, 32 x 32 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 7 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 9.5.2017  20:05:00
Číslo položky: 9735
Poslední dražitel: 10349

Fremund Richard (1928 - 1969)

kombinovaná technika na papíře, 36 x 52 cm, pasparta, zaskleno, signováno PD, mírně poškozeno, datováno 1957
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 15 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 4.5.2017  22:45:00
Číslo položky: 9641
Poslední dražitel: 10574

Podzimní den
Vyvolávací cena: 39 000 Kč
Dosažená cena: 52 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 4.5.2017  22:05:00