Číslo položky: 9773
Poslední dražitel: 10749

Klápště Jaroslav (1923 - 1999)

V interiéru
kombinovaná technika na kartonu, 40 x 25 cm, nerámováno, volně loženo, karton a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1987
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 11 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 10.5.2017  20:15:00
Číslo položky: 9774
Poslední dražitel: 10910

Boštík Václav (1913 - 2005)

Bez názvu
kombinovaná technika na papíře, 20, 5 x 14, 5 cm, pasparta mírně poškozena, zaskleno, signováno tužkou UD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 12 100 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 9771
Poslední dražitel: 10666

Ehrlich Láďa (1886 - 1965)

Krajina s hradem
olej na kartonu, 24, 5 x 30, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1961
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 3 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.5.2017  20:05:00
Číslo položky: 9745
Poslední dražitel: 10648

Trosky v létě
olej na plátně, 62 x 80 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, plátno poškozeno, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 26 500 Kč
Dosažená cena: 71 800 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 9.5.2017  23:15:00
Číslo položky: 9752
Poslední dražitel: 10653

V lese
olej na plátně, 70 x 55, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 29 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 9.5.2017  23:05:00
Číslo položky: 9753
Poslední dražitel: 10923

Venkovská chalupa
olej na plátně, 45 x 55 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 38 300 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 9.5.2017  22:25:00
Číslo položky: 9761
Poslední dražitel: 8620

Svoboda Josef (1901 - ?)

Orientální motiv
olej na plátně, 89 x 89 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 28 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 9.5.2017  22:10:00
Číslo položky: 9742
Poslední dražitel: 10127

Pohled od Krátké ke Kuklíku
olej na plátně, 50 x 65 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, krakeláž, signováno PD, datováno 1942, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 92 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 9.5.2017  22:00:00
Číslo položky: 9762
Poslední dražitel: 10660

Práce na poli
olej na kartonu, 50, 5 x 70 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 16 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 9.5.2017  21:55:00
Číslo položky: 9766
Poslední dražitel: 10324

Hospodská scéna
akvarel, tuš, běloba na papíře, 15, 5 x 21 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 2. pol. 20. století, kladně posouzeno panem Mgr. Josefem Ladou
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 51 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč