Číslo položky: 9638
Poslední dražitel: 8648

Sníh s hlínou
olej na kartonu, 50, 5 x 66 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 56 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 27.4.2017  22:05:00
Číslo položky: 9661
Poslední dražitel: 9911

Vandrovníci
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 18 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 9693
Poslední dražitel: 8716

olej na plátně, 75, 5 x 80 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 20 100 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 27.4.2017  22:00:00
Číslo položky: 9614
Poslední dražitel: 10556

Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 40 100 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 27.4.2017  21:45:00
Číslo položky: 9694
Poslední dražitel: 10094

Monogram F. Ž.

Návrh na okno - Sv. Ludmila
kombinovaná tehchnika na papíře, fixováno na plátno, 171 x 82 cm, rámováno, rám, papír a malba poškozeny, signováno monogramem F. Ž, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 10 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 9613
Poslední dražitel: 10555

Mlha
olej plátno na kartonu, 48 x 62 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno s přípisem LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Dosažená cena: 31 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 27.4.2017  21:35:00
Číslo položky: 9654
Poslední dražitel: 10584

Kaplička
olej na kartonu, 71, 5 x 86, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1915, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 17 200 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 9657
Poslední dražitel: 10652

Válová Květa (1922 - 1998)

Horníci
olej na kartonu, 59, 5 x 63 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1951
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 17 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 27.4.2017  21:25:00
Číslo položky: 9621
Poslední dražitel: 10911

Fratellini
barevná litografie, 24 x 30, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno tužkou LD, datováno 1937
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 20 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 27.4.2017  21:20:00
Číslo položky: 9648
Poslední dražitel: 10767

Tetřevčí tok v horách
olej na plátně, 50 x 75 cm, nerámováno, malba a plátno mírně poškozeny, na zadní stranek štítek autora, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 38 100 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 27.4.2017  21:15:00