Číslo položky: 9670
Poslední dražitel: 10753

Hlinomaz Josef (1914 - 1978)

Vopičák
kombinovaná technika na papíře, 15 x 18, 5 cm, nerámováno, volně loženo, papír mírně poškozen, signováno PD, datováno 1977
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 3 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 2.5.2017  20:45:00
Číslo položky: 9669
Poslední dražitel: 10677

Heřman Jiří (1892 - 1969)

Bystřice pod Hostýnem
olej na plátně, 35 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1942
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 8 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 2.5.2017  20:40:00
Číslo položky: 9668
Poslední dražitel: 10594

olej plátno na kartonu, 25 x 36 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 2.5.2017  20:35:00
Číslo položky: 9660
Poslední dražitel: 9700

Vodník
kombinovaná technika na papíře, 23, 5 x 16, 5 cm, rámováno, rám poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, datováno 1904 ?
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 28 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 2.5.2017  20:25:00
Číslo položky: 9664
Poslední dražitel: 8709

Přátelé
kombinovaná technika na papíře, 37, 5 x 29, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 5 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 2.5.2017  20:20:00
Číslo položky: 9659
Poslední dražitel: 10587

Sitte Jindřich (1888 - 1951)

Skály
olej na kartonu, 50 x 60 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 5 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 2.5.2017  20:15:00
Číslo položky: 9663
Poslední dražitel: 10954

Vašíček Vladimír (1919 - 2003)

kombinovaná technika na papíře, 55, 5 x 38, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno tužkou LD, datováno 1970
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 5 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 9658
Poslední dražitel: 10296

Vlach Oldřich (1886 - 1958)

olej na plátně, 49, 5 x 69, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, na zadní straně razítko z výstavy, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 4 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 2.5.2017  20:05:00
Číslo položky: 9639
Poslední dražitel: 10922

J. Čermák

Ležící dívčí akt
olej na plátně, 70 x 105 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, datováno nečitelně
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 82 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 27.4.2017  22:25:00
Číslo položky: 9632
Poslední dražitel: 10568

V zahradě
olej na kartonu, 29, 5 x 42, 5 cm, rámováno, rám poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 31 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 27.4.2017  22:20:00