Číslo položky: 9724
Poslední dražitel: 10287

Velký bílý trůn
kvaš na papíře, 29 x 42 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno LD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 94 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 4.5.2017  21:30:00
Číslo položky: 9725
Poslední dražitel: 9740

olej na kartonu, 35 x 50 cm, nerámováno, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 22 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 9733
Poslední dražitel: 10639

Wirth Willi Franz (1903 - 1965)

Přístav v Benátkách
olej na plátně, 39 x 57 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1922
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 11 900 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 4.5.2017  21:20:00
Číslo položky: 9730
Poslední dražitel: 9744

Bažanti v předjaří
olej na kartonu, 35 x 50 cm, rámováno, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 33 500 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 4.5.2017  21:15:00
Číslo položky: 9731
Poslední dražitel: 10997

Souboj tetřívků
olej na plátně, 35 x 50 cm, rámováno, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 47 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 4.5.2017  21:10:00
Číslo položky: 9739
Poslední dražitel: 10644

olej na plátně, 30, 5 x 42 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, na zadní straně razítko z výstavy, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 16 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 9740
Poslední dražitel: 10645

Motiv ze Svratky
olej na lepence, 26 x 32 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 11 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 9723
Poslední dražitel: 9437

Letní nálada u potoka
olej na plátně, 35 x 40 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 6 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 4.5.2017  20:55:00
Číslo položky: 9738
Poslední dražitel: 10643

olej na kartonu, 35, 5 x 50, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 9737
Poslední dražitel: 10817

Nesignováno

Dívka s mandolínou
olej na plátně, 33, 5 x 47, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nesignováno, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 4.5.2017  20:35:00