Probíhá příprava vánoční aukce 2018.

9 300 000 Kč

Číslo položky: 9731
Poslední dražitel: 10997

Souboj tetřívků
olej na plátně, 35 x 50 cm, rámováno, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 47 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 4.5.2017  21:10:00
Číslo položky: 9739
Poslední dražitel: 10644

olej na plátně, 30, 5 x 42 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, na zadní straně razítko z výstavy, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 16 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 9740
Poslední dražitel: 10645

Motiv ze Svratky
olej na lepence, 26 x 32 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 11 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 9723
Poslední dražitel: 9437

Letní nálada u potoka
olej na plátně, 35 x 40 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 6 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 4.5.2017  20:55:00
Číslo položky: 9738
Poslední dražitel: 10643

olej na kartonu, 35, 5 x 50, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 9720
Poslední dražitel: 9863

olej na kartonu, 48, 5 x 63 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 6 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 3.5.2017  22:20:00
Číslo položky: 9721
Poslední dražitel: 9163

Sklizeň obilí
olej na kartonu, 40 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 6 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 9718
Poslední dražitel: 10712

olej na plátně, 75 x 100, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1946, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 72 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 3.5.2017  22:00:00
Číslo položky: 9719
Poslední dražitel: 10630

olej plátno na kartonu, 49, 5 x 64, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 11 100 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 9717
Poslední dražitel: 9860

Galantní scéna
olej na plátně, 40 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 3.5.2017  21:45:00