Číslo položky: 9629
Poslední dražitel: 10566

kombinovaná technika na kartonu, 25, 5 x 31 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1912
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 9 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.4.2017  20:10:00
Číslo položky: 9633
Poslední dražitel: 9103

olej na kartonu, 28 x 22 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno LH a PD, datováno 1920
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 20 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 9619
Poslední dražitel: 10053

Duchoslav František Ludvík (1834 - 1909)

Romantická krajina s větrným mlýnem
kvaš na papíře, 16 x 27 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 5 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.4.2017  20:05:00
Číslo položky: 9624
Poslední dražitel: 8218

Ze Střešovické nemocnice
olej na plátně, 41 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1979, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 29 500 Kč
Dosažená cena: 81 700 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 25.4.2017  23:05:00
Číslo položky: 9644
Poslední dražitel: 9978

Mexické dojmy
olej na plátně, 73, 5 x 103, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, nečitelně datováno, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 35 700 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 25.4.2017  22:30:00
Číslo položky: 9645
Poslední dražitel: 10577

olej na plátně, 69, 5 x 100, 5 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 33 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 9627
Poslední dražitel: 10147

Minařík Jan B. (1862 - 1937)

Celetná ulice
olej na plátně, 52 x 66 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 115 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 25.4.2017  22:05:00
Číslo položky: 9642
Poslední dražitel: 10576

Doubek František Bohumil (1865 - 1945)

Hra na klavír
olej na plátně, 63, 5 x 46 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, krakeláž, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 8 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 25.4.2017  21:55:00
Číslo položky: 9597
Poslední dražitel: 10268

Květný den
olej na plátně, 89 x 139, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1935, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 39 500 Kč
Dosažená cena: 193 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 25.4.2017  21:50:00
Číslo položky: 9603
Poslední dražitel: 10548

Multrus Josef (1898 - 1957)

Dívka s kyticí
olej na plátně, 76 x 96 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 21 500 Kč
Příhoz: 500 Kč