9 300 000 Kč

Číslo položky: 9696
Poslední dražitel: 9809

Göttlich Miroslav (*1954)

Mořské zátiší
olej na plátně, 80, 5 x 96 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 21. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 2.5.2017  21:55:00
Číslo položky: 9684
Poslední dražitel: 9998

Kachny na rybníce
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 37 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 2.5.2017  21:35:00
Číslo položky: 9672
Poslední dražitel: 10597

J. Ullman - okruh autora

olej na kartonu, 24 x 34 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, zažloutlý lak, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 8 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 2.5.2017  21:30:00
Číslo položky: 9676
Poslední dražitel: 8748

Rodionov Nikolaj Michajlovic (* 1896 - ?)

Matka s dítětem
olej na plátně, 60, 5 x 50, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, plátno zvlněno, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 2.5.2017  21:25:00
Číslo položky: 9667
Poslední dražitel: 10871

Jeřáby
olej na kartonu, 17 x 20 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, datováno 1958
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 17 200 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 2.5.2017  21:05:00
Číslo položky: 9669
Poslední dražitel: 10677

Heřman Jiří (1892 - 1969)

Bystřice pod Hostýnem
olej na plátně, 35 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1942
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 8 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 2.5.2017  20:40:00
Číslo položky: 9660
Poslední dražitel: 9700

Vodník
kombinovaná technika na papíře, 23, 5 x 16, 5 cm, rámováno, rám poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, datováno 1904 ?
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 28 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 2.5.2017  20:25:00
Číslo položky: 9664
Poslední dražitel: 8709

Přátelé
kombinovaná technika na papíře, 37, 5 x 29, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 5 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 2.5.2017  20:20:00
Číslo položky: 9659
Poslední dražitel: 10587

Sitte Jindřich (1888 - 1951)

Skály
olej na kartonu, 50 x 60 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 5 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 2.5.2017  20:15:00
Číslo položky: 9663
Poslední dražitel: 10954

Vašíček Vladimír (1919 - 2003)

kombinovaná technika na papíře, 55, 5 x 38, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno tužkou LD, datováno 1970
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 5 400 Kč
Příhoz: 100 Kč