Číslo položky: 9695
Poslední dražitel: 10514

Ryšavá Jožka (1893 - ?)

Letovisko Jevany
olej na plátně, 56, 5 x 71 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, na několika místech odpadlá, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 5 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 3.5.2017  20:30:00
Číslo položky: 9691
Poslední dražitel: 10932

Zezula Oldřich (1907 - 1980)

Lázně Luhačovice
olej na kartonu, 33 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1972
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 4 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 3.5.2017  20:25:00
Číslo položky: 9692
Poslední dražitel: 10461

Zezula Oldřich (1907 - 1980)

Karlovy Vary - Žukovova třída
olej na plátně, 50 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, nečitelně datováno, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 12 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 9690
Poslední dražitel: 10444

Veleba Karel (1931 - 2012)

Živel
tempera, koláž na plátně, 61 x 50 cm, rámováno, plátno a malba mírně poškozeny, nesignováno, na zadní straně štítek autora, datováno 1965
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 3 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 3.5.2017  20:15:00
Číslo položky: 9689
Poslední dražitel: 8087

Veleba Karel (1931 - 2012)

Figura
olej na plátně, 68 x 46 cm, rámováno, malba mírně poškozena, místy krakeláž, signováno LD, datováno 1963
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 3.5.2017  20:10:00
Číslo položky: 9687
Poslední dražitel: 10971

Vašíček Vladimír (1919 - 2003)

kombinovaná technika na papíře, 57, 5 x 40 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno tužkou PD, datováno 1969
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 5 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 3.5.2017  20:00:00
Číslo položky: 9685
Poslední dražitel: 9666

Hlavsa Oldřich (1889 - 1936)

Lesní potok
olej na plátně, 49, 5 x 61, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 14 700 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 2.5.2017  22:10:00
Číslo položky: 9679
Poslední dražitel: 10601

olej na kartonu, 40 x 51 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno s přípisem LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 18 000 Kč
Dosažená cena: 26 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 2.5.2017  22:05:00
Číslo položky: 9686
Poslední dražitel: 10667

Jarní nálada na Vysočině
olej na plátně, 20 x 30 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1953, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 50 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 9680
Poslední dražitel: 10880

Nečitelně signováno (O. Blažíček ?)

Zima na venkově
olej plátno na kartonu, 35 x 44 cm, rámováno, rám poškozen, nečitelně signováno tužkou PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 19 200 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 2.5.2017  21:55:00