Odpočívající Diana olej na překližce, 45 x 45 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba a překližka poškozeny, nutno restaurovat, signováno PD, datováno 1944
Dům na kopci olej na plátně, 96 x 76 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, nesignováno, zepředu kovový štítek autora, na zadní straně razítko z výstavy v Praze, 1. pol. 20. století
Ze Střešovické nemocnice olej na plátně, 41 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1979, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Mexické dojmy olej na plátně, 73, 5 x 103, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, nečitelně datováno, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen