Číslo položky: 9623
Poslední dražitel: 10657

Fantom
suchá jehla, 31, 9 x 25, 3 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, dosignováno tužkou LD autorem ?, datováno 1945
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 20 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 26.4.2017  21:15:00
Číslo položky: 9600
Poslední dražitel: 10908

Nečitelně signováno

V přístavu
olej na plátně, 68 x 54, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba a plátno poškozeny, místy odpadlá, nečitelně signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 42 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 26.4.2017  21:10:00
Číslo položky: 9611
Poslední dražitel: 10553

olej na kartonu, 46, 5 x 36 cm, rámováno, rám poškozen, signováno PD, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 23 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 9626
Poslední dražitel: 10413

Hložek Pavel (1898 - 1982)

Vinobraní
olej na plátně, 110 x 149, 5 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 15 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 9606
Poslední dražitel: 10753

Venkovský rybník
olej na kartonu, 24, 5 x 34, 5 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 26.4.2017  21:00:00
Číslo položky: 9598
Poslední dražitel: 10040

Odpočívající Diana
olej na překližce, 45 x 45 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba a překližka poškozeny, nutno restaurovat, signováno PD, datováno 1944
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 25 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 26.4.2017  20:50:00
Číslo položky: 9618
Poslední dražitel: 7635

Podešva František (1893 - 1979)

Rozárka
olej na plátně, 56 x 47, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 9 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 9625
Poslední dražitel: 10562

Nesignováno (Jan Pašek)

Dům na kopci
olej na plátně, 96 x 76 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, nesignováno, zepředu kovový štítek autora, na zadní straně razítko z výstavy v Praze, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.4.2017  20:40:00
Číslo položky: 9630
Poslední dražitel: 9213

Brunovský Albín (1935 - 1997)

Adam a Eva
suchá jehla, 28, 5 x 18, 5 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno PD, 29/80, datováno 1983
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 12 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 26.4.2017  20:20:00
Číslo položky: 9634
Poslední dražitel: 10653

Horní Bečva
olej na kartonu, 21 x 27 cm, rámováno, rám poškozen, zaskleno, na zadní straně autorovo věnování, nečitelně datováno
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 19 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 26.4.2017  20:15:00