Číslo položky: 9662
Poslední dražitel: 10590

Svoboda Josef (1901 - ?)

olej na plátně, 49, 5 x 59, 5 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno LD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 13 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 26.4.2017  21:50:00
Číslo položky: 9616
Poslední dražitel: 10617

olej na kartonu, 50, 5 x 70, 5 cm, rámováno, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 29 500 Kč
Dosažená cena: 37 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 26.4.2017  21:40:00
Číslo položky: 9631
Poslední dražitel: 10918

Kopecký Bohdan (1928 - 2010)

kombinovaná technika na papíře, 68 x 98 cm, rámováno v neúplném stavu, zaskleno, signováno PD, datováno 1972
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 30 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 9608
Poslední dražitel: 10552

olej na kartonu, 31 x 40 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 14 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 26.4.2017  21:35:00
Číslo položky: 9612
Poslední dražitel: 10555

Kvetoucí stromy
olej na kartonu, 39 x 51 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 19 000 Kč
Dosažená cena: 33 100 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 9599
Poslední dražitel: 10902

Vinobraní
olej na plátně, 70 x 90 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1938, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 80 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 26.4.2017  21:30:00
Číslo položky: 9609
Poslední dražitel: 10552

olej na překližce, 37 x 52 cm, rámováno, rám, malba a překližka poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 28 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 9610
Poslední dražitel: 10553

Květen
olej na plátně, 48 x 60 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 24 300 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 26.4.2017  21:20:00
Číslo položky: 9622
Poslední dražitel: 10912

Klaun - lilipután
barevná litografie, 56 x 37 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno UD, 198/200, datováno 1955
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 41 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 9623
Poslední dražitel: 10657

Fantom
suchá jehla, 31, 9 x 25, 3 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, dosignováno tužkou LD autorem ?, datováno 1945
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 20 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 26.4.2017  21:15:00