9 300 000 Kč

Číslo položky: 9598
Poslední dražitel: 10040

Odpočívající Diana
olej na překližce, 45 x 45 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba a překližka poškozeny, nutno restaurovat, signováno PD, datováno 1944
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 25 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 26.4.2017  20:50:00
Číslo položky: 9618
Poslední dražitel: 7635

Podešva František (1893 - 1979)

Rozárka
olej na plátně, 56 x 47, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 9 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 9625
Poslední dražitel: 10562

Nesignováno (Jan Pašek)

Dům na kopci
olej na plátně, 96 x 76 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, nesignováno, zepředu kovový štítek autora, na zadní straně razítko z výstavy v Praze, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.4.2017  20:40:00
Číslo položky: 9630
Poslední dražitel: 9213

Brunovský Albín (1935 - 1997)

Adam a Eva
suchá jehla, 28, 5 x 18, 5 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno PD, 29/80, datováno 1983
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 12 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 26.4.2017  20:20:00
Číslo položky: 9634
Poslední dražitel: 10653

Horní Bečva
olej na kartonu, 21 x 27 cm, rámováno, rám poškozen, zaskleno, na zadní straně autorovo věnování, nečitelně datováno
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 19 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 26.4.2017  20:15:00
Číslo položky: 9629
Poslední dražitel: 10566

kombinovaná technika na kartonu, 25, 5 x 31 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1912
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 9 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.4.2017  20:10:00
Číslo položky: 9633
Poslední dražitel: 9103

olej na kartonu, 28 x 22 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno LH a PD, datováno 1920
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 20 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 9619
Poslední dražitel: 10053

Duchoslav František Ludvík (1834 - 1909)

Romantická krajina s větrným mlýnem
kvaš na papíře, 16 x 27 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 5 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.4.2017  20:05:00
Číslo položky: 9624
Poslední dražitel: 8218

Ze Střešovické nemocnice
olej na plátně, 41 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1979, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 29 500 Kč
Dosažená cena: 81 700 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 25.4.2017  23:05:00
Číslo položky: 9644
Poslední dražitel: 9978

Mexické dojmy
olej na plátně, 73, 5 x 103, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, nečitelně datováno, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 35 700 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 25.4.2017  22:30:00