Vánoční otevírací doba:
24. - 26. 12. 2018 - ZAVŘENO
31. 12. 2018 - 1. 1. 2019 - ZAVŘENO

9 300 000 Kč

Číslo položky: 9684
Poslední dražitel: 9998

Kachny na rybníce
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 37 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 2.5.2017  21:35:00
Číslo položky: 9672
Poslední dražitel: 10597

J. Ullman - okruh autora

olej na kartonu, 24 x 34 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, zažloutlý lak, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 8 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 2.5.2017  21:30:00
Číslo položky: 9676
Poslední dražitel: 8748

Rodionov Nikolaj Michajlovic (* 1896 - ?)

Matka s dítětem
olej na plátně, 60, 5 x 50, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, plátno zvlněno, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 2.5.2017  21:25:00
Číslo položky: 9675
Poslední dražitel: 9345

Martinec Milan (* 1942)

Slunečnice I
olej na plátně, 98 x 80 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, na zadní straně štítek z Díla, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Dosažená cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 2.5.2017  21:15:00
Číslo položky: 9674
Poslední dražitel: 9647

Martinec Milan (* 1942)

Slunečnice II
olej na plátně, 150, 5 x 80 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, na zadní straně štítek z Díla, 2. pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 2.5.2017  21:10:00
Číslo položky: 9667
Poslední dražitel: 10871

Jeřáby
olej na kartonu, 17 x 20 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, datováno 1958
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 17 200 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 2.5.2017  21:05:00
Číslo položky: 9671
Poslední dražitel: 10754

Hlinomaz Josef (1914 - 1978)

Bordel
kombinovaná technika na papíře, 15 x 20, 5 cm, nerámováno, volně loženo, papír mírně poškozen, signováno PD, datováno 1977
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 2.5.2017  20:55:00
Číslo položky: 9665
Poslední dražitel: 10591

Pilot
kombinovaná technika na papíře, 29 x 20, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, datováno 1962
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 2.5.2017  20:50:00
Číslo položky: 9670
Poslední dražitel: 10753

Hlinomaz Josef (1914 - 1978)

Vopičák
kombinovaná technika na papíře, 15 x 18, 5 cm, nerámováno, volně loženo, papír mírně poškozen, signováno PD, datováno 1977
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 2.5.2017  20:45:00
Číslo položky: 9669
Poslední dražitel: 10677

Heřman Jiří (1892 - 1969)

Bystřice pod Hostýnem
olej na plátně, 35 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1942
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 8 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 2.5.2017  20:40:00