Číslo položky: 9757
Poslední dražitel: 10751

Zátiší z Hradčan
akvatinta, lept na papíře, 32 x 32 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 7 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 9.5.2017  20:05:00
Číslo položky: 9750
Poslední dražitel: 10652

Kozák Václav (1889 - 1969)

Týnský chrám
olej na kartonu, 67, 5 x 48 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 4 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 9.5.2017  20:00:00
Číslo položky: 9735
Poslední dražitel: 10349

Fremund Richard (1928 - 1969)

kombinovaná technika na papíře, 36 x 52 cm, pasparta, zaskleno, signováno PD, mírně poškozeno, datováno 1957
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 15 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 4.5.2017  22:45:00
Číslo položky: 9641
Poslední dražitel: 10574

Podzimní den
Vyvolávací cena: 39 000 Kč
Dosažená cena: 52 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 4.5.2017  22:05:00
Číslo položky: 9729
Poslední dražitel: 9426

Dívka se džbánem
olej na kartonu, 51, 5 x 39 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD, datováno 1922, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 39 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 4.5.2017  22:00:00
Číslo položky: 9653
Poslední dražitel: 10583

Zima
olej na kartonu, 50 x 66 cm, rámováno, rám poškozen, malba poškozena, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 29 500 Kč
Dosažená cena: 31 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 4.5.2017  21:55:00
Číslo položky: 9736
Poslední dražitel: 10642

Engelmüller Ferdinand (1867 - 1924)

Horská krajina
olej na kartonu, 43, 5 x 53, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1921, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Dosažená cena: 26 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 4.5.2017  21:50:00
Číslo položky: 9728
Poslední dražitel: 10636

Jaroš Petr (1859 - 1929)

Zimní Praha v podvečer
olej na plátně, 100 x 150 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, datováno 1922, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 23 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 4.5.2017  21:35:00
Číslo položky: 9732
Poslední dražitel: 10639

Malínský Jaroslav (1897 - 1978)

Odpolední čaj
olej na plátně, 74, 5 x 64, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, krakeláž, signováno LD, datováno 1924
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 9716
Poslední dražitel: 10628

Hanych Rudolf (1906 - 1994)

olej na kartonu, 50 x 68 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 7 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 4.5.2017  21:30:00