Číslo položky: 9782
Poslední dražitel: 10674

olej na kartonu, 47 x 68 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 25 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 10.5.2017  21:35:00
Číslo položky: 9800
Poslední dražitel: 10687

Hlavsa Oldřich (1889 - 1936)

Práce na poli
olej na plátně, 79, 5 x 98, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 7 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 9727
Poslední dražitel: 9741

Zátiší s kaprem
olej na plátně, 50 x 65, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 45 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 10.5.2017  21:20:00
Číslo položky: 9785
Poslední dražitel: 10834

Rozhovor se Satyrem
litografie, 37, 5 x 53, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 47/90, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 12 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 9793
Poslední dražitel: 10840

Sbírka kuriozit císaře Rudolfa
litografie, 41 x 36, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 22/90, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 13 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 9781
Poslední dražitel: 10673

Hlavsa Oldřich (1889 - 1936)

Pouť
olej na plátně, 50 x 60, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 16 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 10.5.2017  21:00:00
Číslo položky: 9764
Poslední dražitel: 10662

Obrovský Jakub (1882 - 1949)

Tři kusy masa
olej na dřevě, 26 x 25 cm, rámováno, rám, dřevo a malba mírně poškozeny, místy dřevo naprasklé, signováno PH, datováno 1908
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 11 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 10.5.2017  20:40:00
Číslo položky: 9780
Poslední dražitel: 10673

Šimůnek Jaroslav (1872 - 1939)

Předjaří na venkově
olej na kartonu, 50, 5 x 71, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.5.2017  20:25:00
Číslo položky: 9777
Poslední dražitel: 10845

Bechník Theodor (1917 - ?)

Dívčí akty
olej na plátně, 58 x 49, 5 cm, rámováno, malba mírně poškozena, signováno PD, datováno 1939
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.5.2017  20:20:00
Číslo položky: 9772
Poslední dražitel: 10667

Českomoravská Vysočina (od Daňkovic)
olej na překližce, 50, 5 x 65, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1932
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 5 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.5.2017  20:15:00