Číslo položky: 9620
Poslední dražitel: 9709

Hrazdaři
suchá jehla, 27, 5 x 19 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta zaskleno, signováno LD, nedatováno, nečíslováno
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 15 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 27.4.2017  21:05:00
Číslo položky: 9655
Poslední dražitel: 10584

Bahner Hermann (1867 - 1938)

Návrat z pastvy
olej na plátně, 90 x 125 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, krakeláž, signováno LD, datováno 1911, na zadní straně štítek z Ministerstva zahraničí v Londýně
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 13 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 27.4.2017  20:45:00
Číslo položky: 9656
Poslední dražitel: 10586

Karas Karel (1892 - 1969)

V lese u Nové Hospody (u Vodňan)
olej na kartonu, 49, 5 x 69, 5 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 4 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.4.2017  20:40:00
Číslo položky: 9640
Poslední dražitel: 10574

Nečitelně signováno

Putti a Faun
olej na plátně, 74 x 100, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nečitelně signováno LD, datováno 1934
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 6 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.4.2017  20:30:00
Číslo položky: 9646
Poslední dražitel: 10578

olej na kartonu, 20, 5 x 28 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 7 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 9647
Poslední dražitel: 10579

olej na kartonu, 30, 5 x 33 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 20. léta 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 4 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 9637
Poslední dražitel: 10729

Chlapec se slonem
barevná litografie, 26 x 37 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno tužkou PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.4.2017  20:15:00
Číslo položky: 9635
Poslední dražitel: 7570

Vúkovič Svetislav (1901 - 1980)

Dívka v kombiné
olej na plátně, 71, 5 x 51, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, signováno LD, datováno 1936
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 4 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.4.2017  20:10:00
Číslo položky: 9636
Poslední dražitel: 10475

Chlapec s hrochem
barevná litografie, 17 x 23 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno tužkou PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.4.2017  20:05:00
Číslo položky: 9643
Poslední dražitel: 10683

Nečitelně signováno

Cestou z lesa
olej na plátně, 42 x 33 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, krakeláž, nečitelně signováno PD, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 8 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.4.2017  22:00:00