Letní krajina olej na kartonu, 31 x 40 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Kvetoucí stromy olej na kartonu, 39 x 51 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Předjaří olej na překližce, 37 x 52 cm, rámováno, rám, malba a překližka poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
V přístavu olej na plátně, 68 x 54, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba a plátno poškozeny, místy odpadlá, nečitelně signováno LD, 1. pol. 20. století
Venkovský rybník olej na kartonu, 24, 5 x 34, 5 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen