Na břehu rybníka olej na plátně, 78 x 62 cm, rámováno, rám, plátno a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací ceritifikát pravosti díla přiložen
Podvečerní krajina olej na plátně, 50, 5 x 80 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací ceritifikát pravosti díla přiložen
Mořské pobřeží olej na plátně, 74 x 94 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno s nečitelným přípisem LD, 1. pol. 20. století, ověřovací ceritifikát pravosti díla přiložen
Mořské pobřeží olej na plátně, 90 x 120 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací ceritifikát pravosti díla přiložen
Brač, Dalmácie olej na kartonu, 57, 5 x 48, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, 20. léta 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Lesní víla olej na překližce, 34, 5 x 46, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, v levé dolní části u signatury překližka naprasklá, datováno 1949, na zadní straně 15/1 ?, přímý dar od autora, ověř...
Práce na poli olej na překližce, 69 x 99 cm, rámováno, rám, malba a překližka poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, na zadní straně ověření od J. Frolky, ověřovací ceritifikát pravosti díla přiložen
Cestou z lesa olej na kartonu, 27 x 23 cm, rámováno, rám poškozen, pasparta, zaskleno, signováno monogramem J. M., na zadní straně razítko "Umělecká pozůstalost J. Mařáka" a přípis od J. Honsy, 2. pol. 20. století
Na venkově olej na kartonu, 51 x 71 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací ceritifikát pravosti díla přiložen