9 300 000 Kč

Číslo položky: 9805
Poslední dražitel: 10773

Ženíšek Bedřich (1872 - 1930)

Boka Kotorska
olej na plátně, 59, 5 x 86, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, z rodinné pozůstalosti autora
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 8 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 11.5.2017  20:30:00
Číslo položky: 9804
Poslední dražitel: 11058

Nečitelně signováno

Dívka na pláži
olej na plátně, 44, 5 x 67, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 21 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 11.5.2017  20:20:00
Číslo položky: 9726
Poslední dražitel: 10756

Liška s bažantem
olej na kartonu, 35, 5 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD , ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 90 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 10.5.2017  23:45:00
Číslo položky: 9783
Poslední dražitel: 11024

Stáza
olej plátno na kartonu, 72 x 56 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 52 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 10.5.2017  23:05:00
Číslo položky: 9788
Poslední dražitel: 10800

Podešva František (1893 - 1979)

Vyminkář
olej na překližce, 80 x 100 cm, rámováno, rám poškozen, překližka z rámu vypadává, malba mírně poškozena, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 26 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 10.5.2017  23:00:00
Číslo položky: 9715
Poslední dražitel: 10850

Sad v dubnu
olej na plátně, 40 x 51 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, přiložen původní nákupní doklad z roku 1970, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 29 500 Kč
Dosažená cena: 49 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 10.5.2017  22:00:00
Číslo položky: 9784
Poslední dražitel: 9520

Erdelyi Vojtěch (1891 - 1955)

Odpočívající ženy
olej na plátně, 55 x 45 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 29 500 Kč
Dosažená cena: 185 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 10.5.2017  21:50:00
Číslo položky: 9792
Poslední dražitel: 10924

Grand Bazar
litografie, 53, 5 x 37, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 95/100, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 16 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 10.5.2017  21:45:00
Číslo položky: 9765
Poslední dražitel: 10918

Koledníci
barevná litografie, 30 x 18, 5 cm, rámováno, rám a pasparta mírně poškozeny, zažloutlý papír, signováno PD, datováno 1936
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 11 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 10.5.2017  21:40:00
Číslo položky: 9782
Poslední dražitel: 10674

olej na kartonu, 47 x 68 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 25 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 10.5.2017  21:35:00