Boka Kotorska olej na plátně, 59, 5 x 86, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, z rodinné pozůstalosti autora
Stáza olej plátno na kartonu, 72 x 56 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Sad v dubnu olej na plátně, 40 x 51 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, přiložen původní nákupní doklad z roku 1970, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Odpočívající ženy olej na plátně, 55 x 45 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen