Číslo položky: 8605
Poslední dražitel: 9865

Nejedlý Otakar (1883 - 1957)

Vodopád v lese
olej na plátně, 77 x 122, 5 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, malba na několika místech odpadlá, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 29 500 Kč
Dosažená cena: 84 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 5.5.2016  22:45:00
Číslo položky: 8468
Poslední dražitel: 9769

olej na plátně, 98 x 155 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nutno čistit, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 195 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 5.5.2016  22:40:00
Číslo položky: 8581
Poslední dražitel: 9658

Nesignováno

Zahradní slavnost
olej na kartonu, 23 x 29 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nesignováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 16 100 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 5.5.2016  22:30:00
Číslo položky: 8473
Poslední dražitel: 9774

Trampota Jan (1889 - 1942)

olej na plátně, 98 x 118 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zaskleno, datováno nečitelně, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 39 500 Kč
Dosažená cena: 106 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 5.5.2016  22:25:00
Číslo položky: 8599
Poslední dražitel: 8588

olej na plátně, 50 x 60 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 49 500 Kč
Dosažená cena: 167 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 5.5.2016  22:15:00
Číslo položky: 8561
Poslední dražitel: 8759

Jansa Václav (1859 - 1913)

Topoly
olej na plátně, 75 x 93 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, místy krakeláž, nutno čistit, nečitelně signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 115 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 5.5.2016  22:10:00
Číslo položky: 8606
Poslední dražitel: 9060

8 ilustračních kreseb
8 kusů barevných ilustračních kreseb, kombinovaná technika na papíře (tuš, akvarel), nerámováno, volně loženo, rozměry cca 20 x 22 cm, přímý dar od autora, nesignováno, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 107 500 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Číslo položky: 8416
Poslední dražitel: 9472

Načeradský Jiří (1939 - 2014)

olej na plátně, 110 x 90 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 2004, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 36 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 5.5.2016  22:05:00
Číslo položky: 8569
Poslední dražitel: 9760

Konvolut 5 obrazů z cyklu Hrombaba
Vyvolávací cena: 29 500 Kč
Dosažená cena: 78 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 8447
Poslední dražitel: 9804

Barel
olej na kartonu, 19 x 27 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1971, zezadu věnování od autora, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 69 000 Kč
Dosažená cena: 310 100 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 5.5.2016  22:00:00