Přijímáme předměty do červnové aukce 2017.

Číslo položky: 2290
Poslední dražitel: 2881

Nejedlý Otakar (1883 - 1957)

olej plátno na kartonu, 23 x 40 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Dosažená cena: 25 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 18.12.2007  22:00:00
Číslo položky: 2393
Poslední dražitel: 2855

Ulík Hugo

Karlštejn
Vyvolávací cena: 21 000 Kč
Dosažená cena: 27 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 18.12.2007  21:40:00
Číslo položky: 2385
Poslední dražitel: 2946

V Mikulášském údolí navečer
olej na kartonu, 40 x 51 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD
Vyvolávací cena: 32 000 Kč
Dosažená cena: 40 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 18.12.2007  21:30:00
Číslo položky: 2394
Poslední dražitel: 2932

Vojenský automobil
tempera na papíře, 11 x 17, 5 cm, nerámováno, pasparta, zaskleno, signováno LD, datováno 1969
Vyvolávací cena: 33 000 Kč
Dosažená cena: 71 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 18.12.2007  21:00:00
Číslo položky: 2342
Poslední dražitel: 2997

Mracký František (1900 - ?)

Borovice
olej na kartonu, 64 x 46 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno
Vyvolávací cena: 3 900 Kč
Dosažená cena: 3 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 18.12.2007  20:40:00
Číslo položky: 2299
Poslední dražitel: 2943

Monogram L. M.

Čtoucí dívka
akvarel tužka na papíře, 34 x 24 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno monogramem L. M. PD
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 15 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 18.12.2007  20:10:00
Číslo položky: 2182
Poslední dražitel: 2914

Rada Vilém Emil (1901 - ?)

Zasněžené chalupy
olej na plátně, 67 x 97 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 17.12.2007  21:55:00
Číslo položky: 2240
Poslední dražitel: 2704

Merion René

Arabské tržiště s mešitou
olej na kartonu, 32, 5 x 27 cm, rámováno, rám mírně poškozen, nečitelně signováno LD, 1. třetina 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 9 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 17.12.2007  21:00:00
Číslo položky: 2271
Poslední dražitel: 2882

Bém Rudolf (1874 - 1955)

Venkovské zátiší
olej na plátně, 100 x 120 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, datováno 1944
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 16 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 17.12.2007  20:55:00
Číslo položky: 2352
Poslední dražitel: 2582

Krajina s řekou a skálami
olej na kartonu, 50 x 70 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD
Vyvolávací cena: 39 500 Kč
Dosažená cena: 39 500 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 17.12.2007  20:10:00

ve  FRÝDKU-MÍSTKU a PŘEROVĚ
do aukce červen 2017

Frýdek - Místek

Hotel Richtr
Nádražní 1089
Čtvrtek 25. 5. 2017
11 - 16 hod.

Pátek 26. 5. 2017
11 - 16 hod.
Info ZDE

___________________

Přerov

Hotel Jana
Koliby 2824/2

Čtvrtek 8. 6. 2017
10 - 17 hod.

Pátek 9. 6. 2017
10 - 17 hod.
Info ZDE