9 300 000 Kč

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
Číslo položky: 13862
Poslední dražitel: 13419

Novák Vláďa (1898 - ?)

olej na plátně, 67 x 97 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Dosažená cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.3.2021  20:00:00