Probíhá příjem předmětů do březnové aukce 2021.

9 300 000 Kč

PŘIJÍMÁME PŘEDMĚTY DO AUKCE BŘEZEN 2021

Číslo položky: 13954
Poslední dražitel: 14284

Toyen (Marie Čermínová, 1902 - 1980)

Ženský akt
sítotisk, 13 x 8, 5 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, signováno tužkou UD, datováno 1976
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 11.3.2021  20:05:00
Číslo položky: 13814
Poslední dražitel: 11015

Liesler Josef (1912 - 2005)

Štíři a můry
barevná litografie, 36, 5 x 47 cm, rámováno, zaskleno, prasklé sklo, pasparta, signováno tužkou PD, 27/135, datováno 1986
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13859

Charvát František (1885 - ?)

olej na plátně, 55 x 70 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13879
Poslední dražitel: 13431

Nesignováno

Romantická krajina s hradem a figurální stafáží
olej na dřevě, 19 x 12 cm, nerámováno, mírně poškozeno, nesignováno, 2. pol. 19. století
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 11.3.2021  20:10:00
Číslo položky: 13937

Černovický J. M. (1906 - 1991)

Arabský muž
olej na plátně, 50 x 40 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13825
Poslední dražitel: 13393

Arabská dívka
olej na plátně, 75 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13866

Nesignováno

olej na překližce, 14, 5 x 24 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nesignováno, 1. pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 11.3.2021  20:15:00
Číslo položky: 13818
Poslední dražitel: 13809

Kunc Jaromír (1900 - 1971)

olej na kartonu, 33 x 48 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13949
Poslední dražitel: 11170

Hudeček František (1909 - 1990)

Postava
suchá jehla, 16 x 11, 5 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, signováno tužkou PD, 6/30, datováno 1944
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13948
Poslední dražitel: 14532

Šarlatán
serigrafie, 33 x 21 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, signováno tužkou PD, datováno 2002
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 11.3.2021  20:20:00

do AUKCE BŘEZEN 2021.