Arabská dívka olej na plátně, 75 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Kresba k románu V. Donáta - Jen krok do nebe tuš na papíře, 30 x 19, 5 cm, volně loženo, papír mírně poškozen, signováno PD, datováno 1944, na zadní straně razítko z umělecké pozůstalosti Otakara Mrkvičky, kresba pochází přímo z pozůstalosti aut...
Motiv z Prahy olej na plátně, 30, 5 x 40, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen