Probíhá příjem předmětů do březnové aukce 2021.

9 300 000 Kč

PŘIJÍMÁME PŘEDMĚTY DO AUKCE BŘEZEN 2021

Číslo položky: 13952
Poslední dražitel: 14282

Slavíček Jan (1900 - 1970)

Zátiší s langustou
kombinovaná technika na kartonu, 46 x 61 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.3.2021  21:00:00
Číslo položky: 13944
Poslední dražitel: 14479

olej na plátně, 75 x 100 cm, rámováno, rám, plátno a malba poškozeny, signováno LD, datováno 1915, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 9 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.3.2021  21:05:00
Číslo položky: 13885
Poslední dražitel: 14473

olej na kartonu, 25 x 35 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno tužkou PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 3 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13809
Poslední dražitel: 13027

Liščata
olej plátno na kartonu, 20 x 28, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1918, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 6 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13853

Profil dívky s květinou
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.3.2021  21:10:00
Číslo položky: 13969
Poslední dražitel: 11309

Nesignováno

olej na plátně, 43, 5 x 32, 5 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, krakeláž, nesignováno, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 3 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13928
Poslední dražitel: 13466

Toyen (Marie Čermínová, 1902 - 1980)

Listy
barevná litografie, 24, 5 x 16, 5 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, papír mírně poškozen, signováno tužkou PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13924

Nesignováno

Portrét ženy
olej na plátně - výřez, 64 x 48 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba a plátno poškozeny, plátno vybouleno, nesignováno, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13968

Barták

Čáslav
olej na plátně, 38 x 53 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.3.2021  21:15:00
Číslo položky: 13850

Zátiší s bonbóny
olej na plátně, 30, 5 x 38 cm, nerámováno, vypínací rám, malba mírně poškozena, rentoaláž, nesignováno, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

do AUKCE BŘEZEN 2021.