Probíhá příjem předmětů do březnové aukce 2021.

9 300 000 Kč

PŘIJÍMÁME PŘEDMĚTY DO AUKCE BŘEZEN 2021

Číslo položky: 13873
Poslední dražitel: 14429

olej na plátně, 68 x 96 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, malba vlevo uprostřed poškrábána, zažloutlý lak, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Aktuální cena: 13 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 11.3.2021  21:25:00
Číslo položky: 13826
Poslední dražitel: 14210

Husáriková Jindra (1931 - 2016)

Očekávání
olej na kartonu, 45 x 28, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1995, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Aktuální cena: 14 400 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 13808
Poslední dražitel: 12124

Bergen Claus (1885 - 1964)

Německá ponorka a plachetnice
kombinovaná technika na papíře, 78 x 104 cm, rámováno, zaskleno, rám a malba mírně poškozeny, zvlněný papír, bez krycího kartonu, datováno 1915
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Aktuální cena: 13 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 11.3.2021  21:30:00
Číslo položky: 13860
Poslední dražitel: 13838

Körber Adolf (1887 - 1967)

Jaro na venkově
olej na plátně, 80 x 100 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1920, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Aktuální cena: 7 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13886
Poslední dražitel: 13067

olej na kartonu, 50 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Aktuální cena: 37 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 13979
Poslední dražitel: 13215

Kocka Andrej (1911 - 1987)

olej na plátně, 61 x 75 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, krakeláž, signováno PD, datováno 1941, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 20 000 Kč
Aktuální cena: 20 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 11.3.2021  21:35:00
Číslo položky: 13887
Poslední dražitel: 12329

olej na kartonu, 54 x 70 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Aktuální cena: 43 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 13849
Poslední dražitel: 14109

Praha
olej na plátně, 44, 5 x 60 cm, nerámováno, vypínací rám, malba mírně poškozena, rentoaláž, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13830
Poslední dražitel: 13368

Mulatka
olej na plátně, 80 x 64 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Aktuální cena: 20 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 13844

Nesignováno

Případ s klaksonem
tuš - koláž na papíře, 19, 5 x 37, 5 cm, volně loženo, papír mírně poškozen, nesignováno, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 11.3.2021  21:40:00

do AUKCE BŘEZEN 2021.