Probíhá příjem předmětů do březnové aukce 2021.

9 300 000 Kč

PŘIJÍMÁME PŘEDMĚTY DO AUKCE BŘEZEN 2021

Číslo položky: 13870
Poslední dražitel: 11186

Nečitelně signováno (Jan Bauch ?)

kombinované technika na papíře, 49 x 45 cm, rámováno, rám poškozen, papír mírně poškozen, zaskleno, pasparta, signováno nečitelně tužkou PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 3 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 11.3.2021  20:45:00
Číslo položky: 13935
Poslední dražitel: 13890

Nečitelně signováno

Na břehu řeky
olej na kartonu, 50, 5 x 66 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno nečitelně PD, datováno, datováno 1943
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 11.3.2021  20:50:00
Číslo položky: 13978
Poslední dražitel: 13501

Pohled na Haškovu Lipnici
kombinovaná technika na kartonu, 50 x 66 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13857
Poslední dražitel: 13046

olej na kartonu, 24 x 24 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, datováno 1912, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 5 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13916
Poslední dražitel: 13457

Boháček Karel (1886 - 1928)

U studánky
pastel na kartonu, 48 x 56 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno tužkou PD, datováno 1925
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13940
Poslední dražitel: 11865

Nečitelně signováno

Na mýtině
olej na plátně, 56 x 75 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno nečitelně PD, 2. pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 11.3.2021  20:55:00
Číslo položky: 13959
Poslední dražitel: 13487

Gabriel H. M. (XIX - XX)

Květinový trh v Holandsku
olej na plátně, 65 x 92 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, na zadní straně plátna záplaty, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13851

Zátiší s ovocem
olej na plátně, 65, 5 x 77 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13888
Poslední dražitel: 14238

Květinové zátiší
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 4 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13917

Nesignováno (Boháček Karel)

Jaro
olej na překližce, 27 x 70 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, nesignováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 11.3.2021  21:00:00

do AUKCE BŘEZEN 2021.