Probíhá příjem předmětů do březnové aukce 2021.

9 300 000 Kč

PŘIJÍMÁME PŘEDMĚTY DO AUKCE BŘEZEN 2021

Číslo položky: 13862
Poslední dražitel: 13419

Novák Vláďa (1898 - ?)

olej na plátně, 67 x 97 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.3.2021  20:00:00
Číslo položky: 13827
Poslední dražitel: 13394

Zikmund František (1893 - 1955)

Zátiší s ovocem
olej na plátně, 34, 5 x 50, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13926
Poslední dražitel: 13464

Nesignováno

Portrét staré ženy
olej na kartonu, 42 x 32 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, malba v minulosti ošetřena pravděpodobně syntetickým lakem, nesignováno, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Aktuální cena: 9 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13861
Poslední dražitel: 13418

Juhas Knotek Václav (1891 - 1954)

olej na plátně, 66 x 89 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, datováno 1930
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.3.2021  20:05:00
Číslo položky: 13824
Poslední dražitel: 12961

Schwaiger Hanuš (1854 - 1912)

Rybářova žena
olej na překližce, 28 x 11, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, signováno PH, 1. pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13934
Poslední dražitel: 13470

Spáčil (Žeranovský) Jan (1892 - 1982)

Staroměstské náměstí
olej na kartonu, 50 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13868
Poslední dražitel: 13749

Nesignováno

olej na plátně, 50 x 76 cm, nerámováno, volně loženo, bez vypínacího rámu, malba poškozena, místy odpadlá, rentoaláž, nesignováno, 1. pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.3.2021  20:10:00
Číslo položky: 13816
Poslední dražitel: 13807

Na salaši
olej na kartonu, 16, 5 x 21, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 3 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13941
Poslední dražitel: 10803

Nečitelně signováno

Slavnost
olej na plátně, 69 x 106 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, rentoaláž, signováno nečitelně LD, 1. pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13946
Poslední dražitel: 14521

Ilustrace
serigrafie, 25, 5 x 33, 5 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, signováno tužkou UD, datováno 2001
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.3.2021  20:15:00

do AUKCE BŘEZEN 2021.