Připravujeme únorovou aukci 2019

9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do jarní aukce 2019.

Číslo položky: 12252
Poslední dražitel: 12438

Liebscher Karel (1851 - 1906)

akvarel na papíře, 15, 5 x 21 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zažloutlý papír, signováno LD
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Dosažená cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 12.12.2018  20:20:00
Číslo položky: 12258
Poslední dražitel: 13045

Beneš Vincenc (1883 - 1979)

kombinovaná technika na papíře, 29 x 25, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, pasparta, signováno PD, datováno 1947
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 12.12.2018  20:10:00
Číslo položky: 12126
Poslední dražitel: 12128

Letní odpoledne u řeky
olej na plátně, 100 x 130 cm, rámováno, rám, malba a plátno poškozeny, plátno v dolní části protrženo, cca 3 cm, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 96 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 11.12.2018  22:55:00
Číslo položky: 12141
Poslední dražitel: 11930

Zámek u moře
barevná litografie, 51 x 41 cm, první výtisk z 35 (1/35), papír mírně poškozen, pasparta, signováno PD, datováno 1971
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 28 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 12139
Poslední dražitel: 12517

Vodníci
barevná litografie, 45 x 61 cm, první výtisk z 35 (1/35), papír mírně poškozen, pasparta, signováno PD, datováno 1972
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 26 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 11.12.2018  22:30:00
Číslo položky: 12225
Poslední dražitel: 12768

Jelínek František A. (1890 - 1977)

Květinové zátiší
olej na plátně, 54, 5 x 69 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 600 Kč
Dosažená cena: 14 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 12137
Poslední dražitel: 12959

Žďárecký potok v zimě
olej na plátně, 100 x 100 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, výstava v Pardubicích roku 1938
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 58 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 11.12.2018  22:20:00
Číslo položky: 12131
Poslední dražitel: 12871

Kreibich Vilém (1884 - 1955)

olej na plátně, 90 x 95 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, na zadní části plátna záplata o velikosti cca 5 cm, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 72 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 11.12.2018  22:10:00
Číslo položky: 12140
Poslední dražitel: 12518

Piráti
barevná litografie, 56 x 44 cm, první výtisk z 28 (1/28), papír mírně poškozen, pasparta, signováno PD, datováno 1969
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 18 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 11.12.2018  22:05:00
Číslo položky: 12128
Poslední dražitel: 12351

Kreibich Vilém (1884 - 1955)

Dáma v klobouku
olej na kartonu, 69 x 49 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1919, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 000 Kč
Dosažená cena: 13 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 11.12.2018  21:55:00

do jarní aukce 2019.