Probíhá příjem předmětů do červnové aukce 2019.

9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do aukce září 2019.

Číslo položky: 12035
Poslední dražitel: 11413

Chadima Jiří (* 1923)

Haldy III.
tempera na sololitu, 17 x 49 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Dosažená cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.11.2018  20:35:00
Číslo položky: 12036
Poslední dražitel: 9766

Chadima Jiří (* 1923)

Hnědé pole
tempera na sololitu, 31 x 90 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1967
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 12030
Poslední dražitel: 12284

Bystřička u Martina
olej na kartonu, 25 x 35 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, signováno PD, 2. pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.11.2018  20:30:00
Číslo položky: 12029
Poslední dražitel: 12553

Pod Velkou Fatrou
olej na kartonu, 25 x 35 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, signováno LD, 2. pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.11.2018  20:15:00
Číslo položky: 12028
Poslední dražitel: 12552

Rybář na Turci
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.11.2018  20:10:00
Číslo položky: 12027
Poslední dražitel: 12551

Turčianské zahrádky
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.11.2018  20:05:00
Číslo položky: 12024
Poslední dražitel: 12550

Emler František (1912 - 1992)

Vesnice na Vysočině II.
tempera na kartonu, 34, 5 x 98 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 4 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.11.2018  20:00:00
Číslo položky: 12033
Poslední dražitel: 12118

Stříbrný Vladimír (1905 - 1970)

Dívčí poloakt
olej na plátně, 31 x 26 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno LH, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Dosažená cena: 22 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 27.11.2018  23:45:00
Číslo položky: 12045
Poslední dražitel: 10265

Výhled z lesa do krajiny
olej na kartonu, 39 x 54 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 38 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 27.11.2018  22:45:00
Číslo položky: 12042
Poslední dražitel: 11113

Nesignováno (Max Pirner)

Mytologický výjev
olej plátno na kartonu, 35 x 23, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 13 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 27.11.2018  22:35:00

do aukce září 2019.